Etiketa je dnes už předpokladem úspěchu v osobním, společenském a zejména v profesním životě. Náš přední odborník na společenské chování a etiketu, Ladislav Špaček, Vám představí nejdůležitější pravidla a zásady chování na pracovišti i mimo ně bez ohledu na zda pracujete v malé společnosti, nebo korporaci či zda je Váš obor podnikání služby, výroba nebo IT.

Workshop Business etikety se zaměřuje na nejdůležitější oblasti společenského vystupování, prioritně na etiketu v prostředí firmy nebo úřadu.

oblékání se všemi detaily (společenské oblečení a business dress code, praktické rady pro muže i pro ženy)
kontaktní situace (představování, zdravení, navazování rozhovoru, oslovování, vizitky, dary a květiny)
společenské akce a účast na nich, pozvánky a jak jim rozumět (jak číst zkratky na pozvánkách, např. R.S.V.P., co znamená smart casual nebo black tie)
etiketa běžných každodenních situací (na ulici, ve výtahu, v autě, v restauraci, v divadle)

Krátce k lektorovi:

Původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Špaček v porcelánu, etiketa pro teenagerky Tereza, Business etiketa a komunikace, sérii Malých knih etikety – pro celou rodinu, pro manažery, u stolu, pro firmu a úřad, pro každý den, je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku, vyprávěj a Dědečku, ještě vyprávěj a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Jeho poslední publikací je obsáhlá Obrazová etiketa.

Nejbližší události:

Žádný

Nevyhovuje Vám termín?

Máte zájem o školení, ale dali byste přednost jinému termínu? Dejte nám prosím o svém zájmu vědět pomocí formuláře níže a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzen další datum tohoto workshopu.

Jméno a příjmení *

Email *

Telefon

Firma

Pracovní pozice

O který/které workshopy máte zájem *

captcha

* Povinný údaj

Byznys etiketa nejen pro manažery was last modified: October 12th, 2015 by Daniel Vodrážka