Diskuze a konference

 

Aktuální témata a zajímaví hosté, akce pro širokou veřejnost i pro odborníky a specialisty, to jsou ELAI diskuze a konference. Vždy nám jde o to představit co možná nejširší názorové spektrum řečníků na dané téma.

Témata pro naše diskuze a konference vybíráme podle aktuálního dění, ale také nám jde o to představovat témata nová. Chceme, aby si účastníci ELAI diskuzí a konferencí odnesli co možná nejrelevantnější informace, které jim pomohou v jejich rozhodování.

Kromě diskuzí a konferencí pro veřejnost nabízíme také zajištění řečníků a/nebo organizaci firemních eventů v tomto duchu. Pro více informací či poptávku přejděte prosím na sekci Partnerství nebo nás kontaktujte na info@elai.cz.

Konference ženy zn. podnikavé

Ve čtvrtek 17.10.2013 proběhla v Brně, v Malém sálu Dominikánské pasáže závěrečná konference projektu Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY, projektu na podporu podnikání žen, kterého byl ELAI partnerem, s názvem Ženy zn.podnikavé. Na konferenci se sešly účastnice...

ELAI Konference – “Vzdělání v době globální ekonomiky”

Na přelomu května uspořádalo ELAI v sále Emy Destinnové Keiserštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze konferenci “Vzdělání v době globální ekonomiky” za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Petra Fialy, ředitelky českého Googlu Taťány...
Diskuze a konference was last modified: March 29th, 2016 by Paul Jakubicek