Diskuzní večeře

Staňte se hosty našich pravidelných diskuzních večeří organizovaných v krásném prostředí restaurace Villa Richter a získejte přístup k stovkám top byznys osobností České republiky.

 

Networkujte 

Seznamte se s top osobnostmi českého byznysu, diskutujte s ministry a dalšími klíčovými představiteli České republiky. Sdílejte své názory a zkušenosti, získejte nové obchodní partnery, spolupracovníky, zákazníky, mentory nebo investory.

Získejte náskok

Chcete se dozvědět jako první chystané legislativní změny? Zajímají vás aktuální informace ze světa byznysu? Chcete ovlivňovat směřování České republiky?

Buďte efektivní

Setkejte se na jednom místě a v jeden čas se s těmi nejdůležitějšími osobnostmi. Vyberte si osobnosti a témata, která vás opravdu zajímají.

Buďte vidět

Staňte se partnery a získejte propagaci vaší společnosti v prestižní společnosti firem jakými jsou například Google, KPMG, Vodafone, Kooperativa. Představte svou společnost vice než 500 generálních ředitelům a top manažerům České republiky, kteří jsou pravidelnými účastníky našich diskuzních večeří.

Nenechte si uniknout žádnou z našich diskuzních večeří!

Přihlašte si náš newsletter!

Nadcházející diskuzní večeře

Diskuzní večeře s Danem Ťokem, ministrem dopravy ČR

Diskuzní večeře s Danem Ťokem, ministrem dopravy ČR se uskutečnila v pondělí 18. 5. 2015 v prostorech hotelu Alchymist. V uvolněné atmosféře se probírala zejména témata jako modernizace železniční sítě, dopravní propojení se sousedními státy a výstavba...
Diskuzní večeře was last modified: May 5th, 2016 by admin