Workshop: Diversity management s Renatou Mrázovou

Diversity management s Renatou Mrázovou

Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Renata Mrázová o různorodosti nejen mluví, ale také s ní jako globální ředitelka NN Group a dříve CEO ING efektivně pracuje . Své zkušenosti předává na workshopu Diversity management.


Když dva lidé dělají to samé, není to nikdy totéž. A právě v tom je síla diverzity. I přesto, že je dnes žhavým tématem, většina firem nedokáže s diverzitou správně pracovat a efektivní diversity management v praxi pokulhává. Přitom pestrost v týmu přináší nejen inovace a originální řešení, ale zároveň lepší finanční výsledky a snižování fluktuace zaměstnanců. Inspirujte se od Renaty Mrázové, globální HR ředitelky skupiny NN, a posuňte tak sebe i svou firmu k lepším výsledkům.

Ty nejúspěšnější firmy na trhu pochopily, že právě v diverzitě spočívá jejich konkurenční výhoda. Efektivní týmy složené z lidí různých pohlaví, věkových kategorií, národností, kultur, úrovní vzdělání nebo sexuální orientace nabourávají stereotyp, přináší inovativní řešení a zvyšují konkurenceschopnost firmy. Pokud s nimi ale nepracujeme správně, mohou být zdrojem chaosu. Tento workshop Vás naučí pracovat s různými druhy diverzity. Zjistíte, jak nastavovat pravidla spolupráce, motivovat tým jako celek i rozvíjet jednotlivé členy. Naučíte se pracovat s různými typy osobností a identifikovat jejich silné i slabé stránky. Zároveň zjistíte jak zvládat své vlastní předsudky.

Co se na workshopu dozvíte:

  • Jaké jsou různé druhy diverzity a jak s nimi efektivně pracovat
  • Jak vytvářet různorodé týmy a jak nastavit pravidla pro spolupráci
  • Jak rozvíjet osobnostní potenciál jednotlivých členů týmů a jak pracovat s různými typy osobností a jejich silnými a slabými stránkami
  • Jak na generační diverzitu – generace X, Y a millenials
  • Proč je diverzita nezbytná pro inovace a lepší finanční výsledky
  • Jak pracovat s vlastními předsudky
  • Jsou kvóty účinným nástrojem diversity managementu a jak na ně

Renata Mrázová

Renata Mrázová je globální HR ředitelkou NN Group. Je jednou z nejvýraznějších ženských postav českého byznysu. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách prestižních žebříčků, jakými jsou 50 nemocnějších žen Česka magazínu Forbes, nebo Top 25 žen českého byznysu. Ten také v roce 2014 ovládla a získala i speciální ocenění jako jedna z deseti „Nejúspěšnějších žen za posledních 10 let“. Renata dříve působila jako finanční a poté generální ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti pro Českou republiku a Slovensko (dříve ING pojišťovny a penzijní společnosti). Pod jejím vedením získala pojišťovna řadu ocenění. Aktivně se angažuje v oblasti mentoringu, podpory žen v podnikání a rozvoji finanční gramotnosti. S manželem také vlastní rodinnou firmu.


Účastníci workshopu jej hodnotili takto:


Maximální kapacita: 20 lidí

Standardní cena: 6900 Kč + DPH
Délka: 4,5 hodiny

29.5.2018

Workshop: Diversity management s Renatou Mrázovou was last modified: September 26th, 2018 by Hugo Mrázek