ELAI News

Jak vydělat víc, a ještě zachránit planetu

Novým ekonomickým trendem posledních let se zdá být takzvaná cirkulární ekonomika. Skutečně dokáže přinést vyšší zisky, snížit náklady, vytvořit nová pracovní místa a ochránit přírodní zdroje?

ELAI News
, , ,
Globální Týden podnikání 2018 začíná, přinese desítky událostí po celé ČR

Již v pondělí 12. listopadu odstartuje 6. ročník Týdne podnikání ČR. Hlavním tématem pro rok 2018 je cirkulární ekonomika, v rámci akce budou také v řadě českých měst probíhat doprovodné události na podporu podnikání.

ELAI News
, , , ,
Týden podnikání 2018 se v ČR bude věnovat cirkulární ekonomice

V týdnu od 12. do 18. listopadu proběhne již 6. ročník celosvětového Týdne podnikání 2018. Hlavní událostí bude panelová diskuze na téma cirkulární ekonomiky za účasti předních tuzemských odborníků. Po celé ČR se budou konat desítky doprovodných akcí na podporu podnikání.

ELAI News
, ,
Naučit se vypnout. Čtěte, jak tráví léto čeští vrcholní manažeři

Slova jako prázdniny či dovolená řada manažerů neměla či dosud nemá ve svém slovníku, přesto se i velmi zaneprázdnění lidé snaží využít letní čas k nabrání sil. Jak se jim to daří? Čtěte anketní odpovědi, které sesbíral pražský European Leadership & Academic Institute (ELAI).

ELAI News
, , ,
Proč Česko není inovačním šampionem

Česko je jednou z nejstabilnějších ekonomik v rámci Evropské unie, s nejnižší mírou nezaměstnanosti a silnou průmyslovou základnou. Zároveň ale pokulháváme v inovační výkonnosti, ve srovnání s ostatními státy unie dosahujeme až lehce podprůměrné úrovně.

ELAI News
, , ,
Týden inovací 2018 přinese více než 100 doprovodných událostí  po celé ČR

Jedna z největších celorepublikových akcí v oblasti umělé inteligence, pokročilých technologií a inovací nabídne i rekordní více než stovku workshopů, prezentací a dalších vzdělávacích akcí.

ELAI News
, , , ,
Týden inovací 2018 představí nejaktuálnější poznatky o umělé inteligenci

Jak daleko lidstvo dospělo při zkoumání a vývoji umělé inteligence? Co všechno nám budoucnost přinese? Na co musíme připravit, jaké obtíže budeme řešit?

ELAI News
, , , , ,
Robotka Sophia a dirigent Yumi: Co ještě odhalí Týden inovací

Jak budoucnost ovlivní umělá inteligence? Můžete si na vlastní kůži vyzkoušet.

ELAI News
, ,
Proč zrovna v Izraeli vymysleli USB disk, ICQ a cherry rajčata

Švédsko a Izrael tvoří špičku z hlediska inovační výkonnosti. Co z nich dělá světové lídry a v čem se můžeme poučit?

ELAI News
, , , , , ,
Týden inovací 2018 představí špičky výzkumu umělé inteligence, vystoupí i robotka Sophia

Šéf světové jedničky v oblasti umělé inteligence a další špičkoví inovátoři promluví na mezinárodní konferenci v rámci Týdne inovací 2018. Představí se nejvyvinutější humanoidní robotka současnosti Sophia, k vidění budou hi-tech inovace, proběhnou odborné semináře ad. 

ELAI News
, , , , ,
Absolvent, ohrožený druh

Podle odborníků a personalistů nejsou absolventi ze škol dobře připraveni, aby dokázali uspět na pracovním trhu. Navíc jim často schází vlastní iniciativa doučit se to, co jim chybí, a někdy postrádají i dostatek pokory.

ELAI News, Nadchazejici udalost
, , , , , ,
ELAI News was last modified: March 7th, 2018 by Adam Cironis