ELAI News

Jan Zadák: Knihy mě jednoho dne vytlačí z pracovny

Jeden z celosvětově nejvýše postavených českých manažerů v rozhovoru pro Aim Higher! prozrazuje svůj recept osobnostního rozvoje. Jak se lze vypracovat až do nejvyššího vedení globálního gigantu Hewlett-Packard?

ELAI News
, , ,
Čeští byznys lídři spoléhají hlavně na motivaci

Šéfové úspěšných tuzemských firem před direktivním způsobem řízení upřednostňují snahu vtáhnout své podřízení do řešení problémů a získat je pro své vize a cíle. Jak se podle nich stát úspěšným lídrem?

ELAI News
, ,
Podnikání spojuje aneb Dojmy z podnikatelského kongresu v Jihoafrické Republice

Tomáš Cironis, projektový manažer ELAI, se před několika týdny zúčastnil Globálního podnikatelského kongresu (GEC) v Jihoafrické republice. Co všechno tam zažil a proč mu prezident Zeman překazil spolupráci se zástupcem Tchaj-wanu?

ELAI News
, , ,
Pečujte o svého recruitera

Role se otočily. Ten, kdo se na trhu práce o něco uchází, je dnes zaměstnavatel, který se snaží daného profesionála získat. A pracovník si vybírá, kam nastoupí, píše Petra Hrušková, manažerka náboru Google pro EMEA region.

ELAI News
, ,
Skuteční lídři současnosti? V politice je nenajdete

Existují podstatné rozdíly v tom, jak si vládnou západní země a jak to zvládá postkomunistická Evropa? Jaké vlastnosti a dovednosti má opravdový lídr a jsou takoví v českém prostředí? A jak odborníci hodnotí z hlediska leadershipu nejvyšší představitele ČR?

ELAI News
,
ELAI News was last modified: February 7th, 2018 by Adam Cironis