Autentický leadership se Šimonem Pánkem

Datum: 06/06/2019, 9:00 - 13:30
Místo konání: just-home
Adresa: Šrobárova 2195/13, Praha 3, 130 00

Cena:
6,900.00 Kč + DPH

Šimon Pánek


V European Leadership & Academic Institute již 8 let podporujeme kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Naše intenzivní 4,5 hodinové workshopy s předními osobnosti českého byznysu přináší globální byznysová témata do českého kontextu. Formát našich intenzivních workshopů je inspirovaný unikátní vyučovací metodou tzv. tutoriálů, které již po staletí úspěšně fungují na University of Oxford a University of Cambridge.


Když nemáte cukr, zbývá k motivaci lidí pouze bič? Nároky na efektivitu a produktivitu neustále rostou. Mnoho organizací však nemá prostředky motivovat zaměstnance zvýšením platu, či jinými finančními odměnami. Roste proto potřeba leaderů, kteří dokážou svůj tým nastartovat k maximálnímu výkonu i jinak. Jak si ale vybudovat osobitý styl vedení lidí založený na autenticitě, osobním příkladu a vnitřní pravdivosti?

Workshop Autentický leadership Vám pomůže zorientovat se v rozmanitých povinnostech leadera. Pomůže Vám nastavit hranice mezi tím kdy řídit a kdy dát prostor ostatním. Naučíte se, jak vést projekty, rozvíjet iniciativy a jak dosáhnout toho, aby tým táhl za jeden provaz.

Inspirujte se od člověka, který dokázal z party tří kamarádů, co vybírali do kasiček, vybudovat mezinárodní neziskovku s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a dvou miliardovým rozpočtem působící ve třech desítkách zemí.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak jít příkladem a stát se leaderem, za kterým lidé ve firmě jdou. Vedení lidí jako úkol i jako závazek.
  • Jak řídit nové projekty, akce, iniciativy a jak přitom dát prostor ostatním. Jak delegovat a dávat důvěru a odpovědnost lidem a kde jsou hranice.
  • Jak motivovat lidi k maximálním výkonům v týmu jinak než zvýšením platu.
  • Jak nastavit týmové hodnoty a vytvořit vědomí společného cíle a pocitu sounáležitosti s projekty.
  • Jak se v pozici leadera vyrovnat s diverzitou úkolů, složitostí a rychlostí zároveň. Hodnotové fungování a rozhodování.
  • Co to je koncept (skutečné) společenské odpovědnosti firem (CSR) a proč je dobré i pro firmu samu se jím zabývat.
  • Jak se řídí nezisková organizace s rozpočtem téměř 2 miliardy korun

Šimon Pánek:

Šimon Pánek je spoluzakladatel a dlouholetý ředitel Člověka v tísni, největší neziskové organizace ve střední a východní Evropě. Původně biolog a studentský vůdce z roku 1989 se kromě toho, jak dopravit pomoc do válečných oblastí či podporovat rozvoj vzdělání a drobné ekonomiky v Africe, musel naučit také jak vést rostoucí neziskovou organizaci, jak postavit nefinanční motivaci lidí, zajistit jejich stabilitu a loajalitu a především, jak dávat prostor ostatním a podporovat je v jejich samostatnosti, sebevědomí a růstu. Dnes řídí, či jak říká „vede“ globálně působící organizaci, která je partnerem OSN, největších donorských vlád, EU a celé řady firem. Působí po celém světě, ale i doma. Vyznává autentický leadership, postavený na hodnotách a osobním příkladu a co největší delegování odpovědnosti, které vede k samostatnosti a je motorem rozvoje.


Šimon pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 
📺„Pořád jsme na cestě,“ říká 28 let po listopadu 1989 studentský vůdce Šimon Pánek, Seznam Zprávy, 17. 11. 2017

🗞  Svobodu a prosperitu nemáme navždy. Bojím se o ně, deník.cz, 22. 7. 2017
Více…


Co na Autentický leadership říkají účastníci workshopu?


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 06/06/2019, 9:00 - 13:30

Místo konání: just-home

Cena po slevě při včasné registraci: 5,865.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
15% sleva při registraci 3 a více míst 5,865.00
10% sleva při registraci 2 míst 6,210.00
Běžná cena 6,900.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Autentický leadership se Šimonem Pánkem was last modified: January 17th, 2019 by Petra Vulterýnová