Autentický leadership se Šimonem Pánkem

Datum: 27/09/2018, 9:00 - 13:30
Místo konání: just-home
Adresa: Šrobárova 2195/13, Praha 3, 130 00

Cena:
0.00 Kč + DPH

Šimon Pánek


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Šimon Pánek o leadershipu a motivaci nejen mluví, ale také již 25 úspěšně vede Člověka v tísni, organizaci, která neustále roste. Své zkušenosti předává na workshopu Autentický leadership.


Když nemáte cukr, zbývá k motivaci lidí pouze bič? Nároky na efektivitu a produktivitu neustále rostou. Mnoho organizací však nemá prostředky motivovat zaměstnance zvýšením platu, či jinými finančními odměnami. Roste proto potřeba leaderů, kteří dokážou svůj tým nastartovat k maximálnímu výkonu i jinak. Jak si ale vybudovat osobitý styl vedení lidí založený na autenticitě, osobním příkladu a vnitřní pravdivosti?

Workshop Autentický leadership Vám pomůže zorientovat se v rozmanitých povinnostech leadera. Pomůže Vám nastavit hranice mezi tím kdy řídit a kdy dát prostor ostatním. Naučíte se, jak vést projekty, rozvíjet iniciativy a jak dosáhnout toho, aby tým táhl za jeden provaz.

Inspirujte se od člověka, který dokázal z party tří kamarádů, co vybírali do kasiček, vybudovat mezinárodní neziskovku s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a dvou miliardovým rozpočtem působící ve třech desítkách zemí.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak jít příkladem a stát se leaderem, za kterým lidé ve firmě jdou. Vedení lidí jako úkol i jako závazek.
  • Jak řídit nové projekty, akce, iniciativy a jak přitom dát prostor ostatním. Jak delegovat a dávat důvěru a odpovědnost lidem a kde jsou hranice.
  • Jak motivovat lidi k maximálním výkonům v týmu jinak než zvýšením platu.
  • Jak nastavit týmové hodnoty a vytvořit vědomí společného cíle a pocitu sounáležitosti s projekty.
  • Jak se v pozici leadera vyrovnat s diverzitou úkolů, složitostí a rychlostí zároveň. Hodnotové fungování a rozhodování.
  • Co to je koncept (skutečné) společenské odpovědnosti firem (CSR) a proč je dobré i pro firmu samu se jím zabývat.
  • Jak se řídí nezisková organizace s rozpočtem téměř 2 miliardy korun

Šimon Pánek:

Šimon Pánek je spoluzakladatel a dlouholetý ředitel Člověka v tísni, největší neziskové organizace ve střední a východní Evropě. Původně biolog a studentský vůdce z roku 1989 se kromě toho, jak dopravit pomoc do válečných oblastí či podporovat rozvoj vzdělání a drobné ekonomiky v Africe, musel naučit také jak vést rostoucí neziskovou organizaci, jak postavit nefinanční motivaci lidí, zajistit jejich stabilitu a loajalitu a především, jak dávat prostor ostatním a podporovat je v jejich samostatnosti, sebevědomí a růstu. Dnes řídí, či jak říká „vede“ globálně působící organizaci, která je partnerem OSN, největších donorských vlád, EU a celé řady firem. Působí po celém světě, ale i doma. Vyznává autentický leadership, postavený na hodnotách a osobním příkladu a co největší delegování odpovědnosti, které vede k samostatnosti a je motorem rozvoje.


Šimon pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 
📺„Pořád jsme na cestě,“ říká 28 let po listopadu 1989 studentský vůdce Šimon Pánek, Seznam Zprávy, 17. 11. 2017

🗞  Svobodu a prosperitu nemáme navždy. Bojím se o ně, deník.cz, 22. 7. 2017
Více…


Co na Autentický leadership říkají účastníci workshopu?


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 27/09/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání: just-home

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 7,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Autentický leadership se Šimonem Pánkem was last modified: August 1st, 2018 by Petra Vulterýnová