Business Storytelling s Petrem Šimůnkem

Datum: 15/11/2018, 9:00 - 13:30
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000

Cena:
6,320.00 Kč + DPH

Petr Šimůnek


Prodejte Váš produkt nebo službu pomocí poutavého příběhu, který u zákazníků vzbudí pozitivní pocity a zaujme v dnešní záplavě informací. Máte dojem, že se Vás vyprávění příběhů netýká? Originální příběh Vaší společnosti je předpokladem pro kvalitní obsahový marketing, prokazatelně zvyšuje prodeje, napomáhá etablovat Vaši značku v mysli zákazníků a porazit tak konkurenci. Na workshopu s Petrem Šimůnkem, zkušeným novinářem a šéfredaktorem českého vydání časopisu Forbes, objevíte jak kreativně koncipovat Váš osobní nebo firemní příběh, správně ho komunikovat a účinně prodat tak, aby na něj nikdo nezapomněl. Začněte psát Váš příběh v rámci interaktivního cvičení, které je součástí workshopu a získejte cennou zpětnou vazbu.


 • S nástupem digitalizace a sociálních sítí zažíváme tzv. obsahový šok (v orig. content shock). Z
 • průzkumu vyplývá, že množství obsahu dostupného zejména na webových stránkách se zdovjnásobuje každých 9 až 24 měsíců. Jak tedy zaujmout právě Vaším příběhem tak, aby v nepřeberném množství informací vynikl a zaujal?
 • Váš firemní příběh podporuje emoční angažovanost Vašich. Cílem Vašeho příběhu je, aby u Vašich zákazníků vyvolal emoce a empatii. Příběh Vaší firmy by měl mít obsah, který nabídne zákazníkovi přidanou hodnotu Vašeho produktu nebo služby. Zároveň Vám dává prostor vysvětlit co, proč a jak Vaše značka dělá. Z psychologických studií vyplývá, že zákazníci se s firemním příběhem dokážou lépe osobně ztotožnit.Zaobalit Váš produkt nebo službu do příběhu, který přesahuje jeho jednoduchý popis, u zákazníků vzbudí zájem a vytvoří si k Vašeho produktu nebo službě vztah.
 • Váš firemní příběh, který komunikuje Vaší vizi, je základem Vaší značky. Originální a neotřelý příběh Vaší firmy je pro Vás příležitostí odlišit Váš produkt nebo službu od ostatních a vyniknout. Je také do jisté míry předpokladem pro úspěšný branding a jedním z nástrojů marketingu. Poutavý ale jednoduchý příběh, který si zákazníci snadno zapamatují je konkureční výhodou. Příběh Vaší značky Vaše zákazníky propojí a umožní jim ho sdílet například na sociálních sítích.
 • Váš firemní příběh podporuje obchodní výkonnost a růst Vaší firmy. Ze studií (Corporate Culture & Performance) vyplývá, že organizace a firmy, který svým zákazníkům nabízejí příběh a obsahově zajímavé sdělení mají v průměru 750x větší výkonnost, než firmy a organizace bez sdílených hodnot a příběhu. Značky s příběhem jsou zároveň nejvýdělečnějšími a nejrychleji rostoucími společnostmi.
 • Tzv. ‘storytelling’ tak představuje konkurenční výhodu pro Vás a Vaši firmu nebo organizaci. Projekt SignificantObjects.com již před lety ukázal, že samotné předměty, které se v minulosti na eBay prodaly za průměrně 1 dollar, mají potenciál být prodány za mnohem vyšší cenu, pokud pod nimi figuruje poutavý příběh.

Co se na workshopu naučíte:

 • Jak vyprávět příběh Vašeho firemního či osobního úspěchu.
 • Jak vybrat klíčová sdělení, zaujmout a prodat Váš příběh.
 • Jak na obsahový marketing a jak přesvědčit Vaše zákazníky.
 • Jak na trh úspěšně uvést novou značku a etablovat ji.
 • Co stojí za úspěchem Forbes a jak se do něj dostat.

Lektor Petr Šimůnek:

 • Šéfredaktor české verze prestižního časopisu FORBES.
 • Bývalý šéfredaktor Hospodářských novin a bývalý zástupce šéfredaktora MF DNES.
 • Pravidelný moderátor pořadů Den podle a Ekofórum na stanici Český rozhlas Plus.
 • Více než 20 let se pohybuje ve světě médií.
 • Disponuje několikaletými zkušenostmi z rádia a televize.
 • Bývalý moderátor debaty Nedělní partie na Primě.

 

 Maximální kapacita: 15 lidí


Termín: 15/11/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 6,320.00 Kč + DPH (Běžná cena 7,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
EARLY BIRD sleva 20 % 6,320.00
Běžná cena 7,900.00 N/A


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Business Storytelling s Petrem Šimůnkem was last modified: October 12th, 2018 by Petra Vulterýnová