Diversity management s Renatou Mrázovou

Datum: 07/03/2018, 9:00 - 13:30
Místo konání: Prague Startup Centre
Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...

Cena:
6,900.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Renata Mrázová o různorodosti nejen mluví, ale také s ní jako globální ředitelka NN Group a dříve CEO ING efektivně pracuje . Své zkušenosti předává na workshopu Diversity management.


Když dva lidé dělají to samé, není to nikdy totéž. A právě v tom je síla diverzity. I přesto, že je dnes žhavým tématem, většina firem nedokáže s diverzitou správně pracovat a efektivní diversity management v praxi pokulhává. Přitom pestrost v týmu přináší nejen inovace a originální řešení, ale zároveň lepší finanční výsledky a snižování fluktuace zaměstnanců. Inspirujte se od Renaty Mrázové, globální HR ředitelky skupiny NN, a posuňte tak sebe i svou firmu k lepším výsledkům.

Ty nejúspěšnější firmy na trhu pochopily, že právě v diverzitě spočívá jejich konkurenční výhoda. Efektivní týmy složené z lidí různých pohlaví, věkových kategorií, národností, kultur, úrovní vzdělání nebo sexuální orientace nabourávají stereotyp, přináší inovativní řešení a zvyšují konkurenceschopnost firmy. Pokud s nimi ale nepracujeme správně, mohou být zdrojem chaosu. Tento workshop Vás naučí pracovat s různými druhy diverzity. Zjistíte, jak nastavovat pravidla spolupráce, motivovat tým jako celek i rozvíjet jednotlivé členy. Naučíte se pracovat s různými typy osobností a identifikovat jejich silné i slabé stránky. Zároveň zjistíte jak zvládat své vlastní předsudky.

Co se na workshopu dozvíte:

  • Jaké jsou různé druhy diverzity a jak s nimi efektivně pracovat
  • Jak vytvářet různorodé týmy a jak nastavit pravidla pro spolupráci
  • Jak rozvíjet osobnostní potenciál jednotlivých členů týmů a jak pracovat s různými typy osobností a jejich silnými a slabými stránkami
  • Jak na generační diverzitu – generace X, Y a millenials
  • Proč je diverzita nezbytná pro inovace a lepší finanční výsledky
  • Jak pracovat s vlastními předsudky
  • Jsou kvóty účinným nástrojem diversity managementu a jak na ně

Renata Mrázová

Renata Mrázová je globální HR ředitelkou NN Group. Je jednou z nejvýraznějších ženských postav českého byznysu. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách prestižních žebříčků, jakými jsou 50 nemocnějších žen Česka magazínu Forbes, nebo Top 25 žen českého byznysu. Ten také v roce 2014 ovládla a získala i speciální ocenění jako jedna z deseti „Nejúspěšnějších žen za posledních 10 let“. Renata dříve působila jako finanční a poté generální ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti pro Českou republiku a Slovensko (dříve ING pojišťovny a penzijní společnosti). Pod jejím vedením získala pojišťovna řadu ocenění. Aktivně se angažuje v oblasti mentoringu, podpory žen v podnikání a rozvoji finanční gramotnosti. S manželem také vlastní rodinnou firmu.


Co na Diversity management říkají účastníci workshopu?


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 20 lidí

 


Termín: 07/03/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání: Prague Startup Centre

Standardní cena: 6,900.00 Kč + DPH

CENA S 15% VÁNOČNÍ SLEVOU: 5,865.00 Kč + DPH


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Typ Lístku Cena bez DPH 21% Počet míst
Standardní lístek 6,900.00 -
!Lístek s 15% vánoční slevou! 5,865.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Diversity management s Renatou Mrázovou was last modified: December 14th, 2017 by Hugo Mrázek