Diversity management s Renatou Mrázovou

Datum: 29/05/2018, 9:00 - 13:30

Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...

Cena:
6,900.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Renata Mrázová o různorodosti nejen mluví, ale také s ní jako globální ředitelka NN Group a dříve CEO ING efektivně pracuje . Své zkušenosti předává na workshopu Diversity management.


Když dva lidé dělají to samé, není to nikdy totéž. A právě v tom je síla diverzity. I přesto, že je dnes žhavým tématem, většina firem nedokáže s diverzitou správně pracovat a efektivní diversity management v praxi pokulhává. Přitom pestrost v týmu přináší nejen inovace a originální řešení, ale zároveň lepší finanční výsledky a snižování fluktuace zaměstnanců. Inspirujte se od Renaty Mrázové, globální HR ředitelky skupiny NN, a posuňte tak sebe i svou firmu k lepším výsledkům.

Ty nejúspěšnější firmy na trhu pochopily, že právě v diverzitě spočívá jejich konkurenční výhoda. Efektivní týmy složené z lidí různých pohlaví, věkových kategorií, národností, kultur, úrovní vzdělání nebo sexuální orientace nabourávají stereotyp, přináší inovativní řešení a zvyšují konkurenceschopnost firmy. Pokud s nimi ale nepracujeme správně, mohou být zdrojem chaosu. Tento workshop Vás naučí pracovat s různými druhy diverzity. Zjistíte, jak nastavovat pravidla spolupráce, motivovat tým jako celek i rozvíjet jednotlivé členy. Naučíte se pracovat s různými typy osobností a identifikovat jejich silné i slabé stránky. Zároveň zjistíte jak zvládat své vlastní předsudky.

Co se na workshopu dozvíte:

  • Jaké jsou různé druhy diverzity a jak s nimi efektivně pracovat
  • Jak vytvářet různorodé týmy a jak nastavit pravidla pro spolupráci
  • Jak rozvíjet osobnostní potenciál jednotlivých členů týmů a jak pracovat s různými typy osobností a jejich silnými a slabými stránkami
  • Jak na generační diverzitu – generace X, Y a millenials
  • Proč je diverzita nezbytná pro inovace a lepší finanční výsledky
  • Jak pracovat s vlastními předsudky
  • Jsou kvóty účinným nástrojem diversity managementu a jak na ně

Renata Mrázová

Renata Mrázová je jednou z nejvýraznějších leadership osobností nejen českého byznysu. V současnosti zastává pozici globální HR ředitelky NN Group. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách prestižních žebříčků, jako 50 nemocnějších žen Česka magazínu Forbes, nebo Top 25 žen českého byznysu. Ten také v roce 2014 ovládla a získala i speciální ocenění jako jedna z deseti „Nejúspěšnějších žen za posledních 10 let“. Renata dříve působila jako finanční a poté generální ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti pro Českou republiku a Slovensko (dříve ING pojišťovny a penzijní společnosti). Pod jejím vedením měla pojišťovna nejvyšší úroveň spokojenosti zaměstnanců a získala řadu ocenění, včetně Nejlepší pojišťovna roku a Nejvíce klientsky orientovaná pojišťovna v rámci soutěže, kterou každoročně vyhlašují HN.

Renata má rozsáhlé zkušenosti nejen z korporátního světa, ale také ze soukromé sféry. S manželem založila a vede úspěšnou rodinnou firmu. Zároveň patří k nejvýraznějším českým leadrům v oblasti diverzity a inkluze, specializuje se na genderovou problematiku. Stála u založení většiny významných mentoringových programů: Equilibrium a Odyssey, kde působila ve správní radě. V Holandsku založila úspěšnou neziskovou organizaci Polaris Network, která se zaměřuje na podporu diverzity a inkluze.
Renata je jednou ze zakládajících ambasadorek uspěšného festivalu Všem ženám. Sheryl Sandberg, COO Facebook ji osobně oslovila pro napsaní předmluvy českého vydání Lean in.


Renata pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 

🗞Pomlouvali mě, že jsem krkavčí matka, říká personální šéfka pojišťovny, OnaDnes Mladé Fronty Dnes, 2. 10. 2016

🗞Mrázová se přesouvá do centrály NN Group. Nahradí ji finanční ředitel Peter van Ooijen, Hospodářské noviny, 16. 6. 2015


Co na Diversity management říkají účastníci workshopu?


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 20 lidí

 


Termín: 29/05/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání:

Cena: 6,900.00 Kč + DPH


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Typ Lístku Cena bez DPH 21% Počet míst
Standardní lístek 6,900.00
Registrace 2 a více lidí - sleva 10% 6,210.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Diversity management s Renatou Mrázovou was last modified: January 12th, 2018 by Hugo Mrázek