Finanční plánování s Lucií Brešovou, bývalou finanční ředitelkou Kiwi.com

Datum: 12/12/2018, 9:00 - 13:00
Místo konání: just-home
Adresa: Šrobárova 2195/13, Praha 3, 130 00

Cena:
0.00 Kč + DPH


V European Leadership & Academic Institute již 8 let podporujeme kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Naše intenzivní 4,5 hodinové workshopy s předními osobnosti českého byznysu přináší globální byznysová témata do českého kontextu. Formát našich intenzivních workshopů je inspirovaný unikátní vyučovací metodou tzv. tutoriálů, které již po staletí úspěšně fungují na University of Oxford a University of Cambridge.


Kvalitní finanční plánování a dobře nastavený business model jsou základními předpoklady pro úspěšné finanční řízení společnosti bez ohledu na velikost nebo sektorové zaměření. Dobře nastavená finanční strategie a porozumění nejnovějším trendům ve finančním řízení Vám umožní určit si cíle na jednotlivá období tak, aby Vaše firma nebo společnost mohla do budoucna růst a prosperovat.

Lucie Brešová, bývalá Managing Partner nejhodnotnějšího českého startupu Kiwi.com a jedna z největších autorit na finanční řízení v České republice, Vám v rámci tohoto exkluzivního workshopu předá své dlouholeté zkušenosti a prověřené know-how. Využijte možnosti vést interaktivní dialog zaměřený na řízení Vašich firemních financí a business strategii, během kterého budete analyzovat příklady z praxe a vyzkoušíte si několik praktických případových studií.


 • Finanční plánování Vám umožní definovat dlouhodobou vizi a strategii Vaší společnosti. Díky monitoringu a finančním výkazům budete schopni vyhodnotit úspěšnost Vaší firmy nebo společnosti a získat tak vodítko pro nastavení Vašeho business modelu do budoucna. Budete si schopni určit cíle na jednotlivá období tak, aby Vaše firma nebo společnost mohla do budoucna růst a prosperovat.
 • Dobré finanční plánování Vám umožní adekvátně naložit s Vašimi prostředky. Získáte přehled o výši daní, nákladů, zaměstnaneckých platů a dalších výdajů, který Vám umožní identifikovat odvětví, kde je potřeba investovat nyní a kam můžete investovat později.
 • Finanční plán a pravidelné výkazy Vám dovolí hodnotit zisk a předejít případným ztrátám Vaší společnosti nebo firmy. Na základě čísel pak budete schopni vyhodnotit efektivitu Vaší business strategie, její případnou adaptaci do budoucna a zajištit tak stabilitu Vaší firmy.

Co se na workshopu naučíte

 • Jak správně porozumět základům P&L a cash flow.
 • Jak na přípravu finančních výkazů a management dashboardu.
 • Jak sledovat efektivitu firmy – základní metriky.
 • Kvalitní nastavení business modelu.
 • Základní pojmy jako Cap table & příprava na investici.

O Lucii Brešové

 • Bývalá Managing Director nejhodnotnějšího českého startupu Kiwi.com.
 • Bývalá Chief Operations and Finance Officer nejhodnotnějšího českého startupu Kiwi.com.
 • Jedna z prvních zaměstnanců, která stála u zrodu a následně růstu nejhodnotnější českého startupu Kiwi.com.
 • Absolventka oboru Finance and Strategy na prestižní univerzitě Science Po v Paříži.

Maximální kapacita: 25 lidí


Termín: 12/12/2018, 9:00 - 13:00

Místo konání: just-home

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 7,800.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

 • Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Finanční plánování s Lucií Brešovou, bývalou finanční ředitelkou Kiwi.com was last modified: December 5th, 2018 by Adam Cironis