Finanční plánování s Lucií Brešovou, bývalou finanční ředitelkou Kiwi.com

Datum: 12/12/2018, 9:00 - 13:00
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000
nahrávám mapu....

Cena:
6,230.00 Kč + DPH


Více praxe, méně teorie! V ELAI Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Lucie Brešová o strategickém růstu nejen mluví, ale především od počátku stála u zrodu nejhodnotnějšího českého startupu současnosti Kiwi.com.


Brněnský startup Kiwi.com vyletěl z nuly během několika let k firmě s dvacetimiliardovým obratem s téměř dvěma tisíci zaměstnanci. Při tomto zrodu stála od počátku Lucie Brešová, která začínala jako provozní a finanční ředitelka a řídila komplexně růst firmy. Na tomto jedinečném a exkluzivním workshopu na českém trhu budete moci načerpat z jejích velmi cenných zkušeností a znalostí.

Lucie Brešová, která vystudovala v Paříži obor se zaměřením na korporátní finance začínala v Kiwi.com jako provozní a finanční ředitelka, následně se věnovala pouze financím, Vám řekne, proč je finanční plánování klíčem k úspěchu. Umět se však pohybovat ve výkazu zisků a ztrát, cash flow, sledovat základní metriky a nastavovat business model není pro všechny zrovna lehký oříšek. Téma finanční plánování s Lucií Brešovou obsahuje veškeré finanční náležitosti, které jsou nutné k efektivnímu fungování firmy.

Co se na workshopu naučíte:

  • Porozumět základům P&L, Cash flow.
  • Přípravu finančních výkazů a management dashboardu.
  • Jak sledovat efektivitu firmy – základní metriky.
  • O finance promítnutých do fungování firmy: nastavení business modelu.
  • Základní pojmy: Cap table & příprava na investici.

O lektorce:

Lucie Brešová vystudovala obor Finance and Strategy na prestižní univerzitě Sciences Po Paris. Stála u zrodu a pohádkového růstu nyní nejhodnotnějšího českého startupu Kiwi.com. Lucie byla jedním z prvních zaměstnanců, v letech 2014 – 2016 zastávala funkci Chief Operations and Finance Officer, od roku 2016 dále funkci Managing Director. Pod jejím vedením se tato společnost vypracovala k firmě s téměř dvacetimiliardovým miliardovým obratem s téměř dvěma tisíci zaměstnanci.

Maximální kapacita: 25 lidí


Termín: 12/12/2018, 9:00 - 13:00

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 6,230.00 Kč + DPH (Běžná cena 8,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
EARLY BIRD sleva 30 % 6,230.00
Běžná cena 8,900.00 N/A


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Finanční plánování s Lucií Brešovou, bývalou finanční ředitelkou Kiwi.com was last modified: August 15th, 2018 by Adam Cironis