Fuckup Night Leadership Special

Datum: 24/04/2018, 19:30 - 21:30
Místo konání: Galerie DOX
Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...


Úspěchem se každý rád pochlubí. Chce to ale obrovskou kuráž oslavit také nezdary. Přitom právě přešlapy a fuckupy nás posouvají dál, něž úspěchy. Rozhodli jsem se proto ve spolupráci s Fuckup Night Prague uspořádat unikátní noc nezdarů – Leadership Special. Možná máte někdy pocit, že chyby děláte jen Vy, ale věřte, že se nevyhýbají ani velkým šéfům a šéfkám za kormidly úspěšných firem a startupů. Nevěříte?

Na jedinečné Fuckup Night – Leadership Special, se o své nezdary rozhodli poprvé veřejně podělit čtyři stateční, jedny z nejvýraznějších současných leadership osobností Česka:
• Zbyněk Frolík, zakladatel a CEO společnosti LINET
• Renata Mrázová, globální HR ředitelka NN Group
• Lucie Brešová, CEO úspěšného českého startupu Kiwi
• Martin Záklasník, CEO společnosti E.ON

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 200 metropolích světa. Na FuckUp Nights Prague vystoupilo již přes 140 speakerů před více než 10 000 obecentstvem.

Cena vstupenky: 450 Kč


Termín: 24/04/2018, 19:30 - 21:30

Místo konání: Galerie DOX

Cena: 0.00 Kč + DPH

Nadcházející termíny

  • No events in this category
  • Nevyhovující termín

    Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
    Fuckup Night Leadership Special was last modified: March 8th, 2018 by Adam Cironis