Hlavní událost Týdne inovací ČR 2018

Datum: 14/05/2018, 8:45 - 19:00
Místo konání: Forum Karlín
Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...


Inovační veletrh se koná v rámci hlavní události Týdne inovací ČR 2018 od 9:00 do 19:00. V pražském Foru Karlín se můžete těšit na prezentaci novinek v oblasti inovací z ČR a zahraničí, stejně tak jako na inspirativní semináře. Zažijete prezentaci zahraničních inovačních hitů – svítící rostliny od nizozemského startupu Living Lights, projdete se v robotickém skeletonu izraelského startupu ReWalk, který zkoušel i prezident Obama, vychutnáte si drink namixovaný robotickým barem, zažijete rande s robotem. Dále pak budete mít šanci vyhrát testovací jízdy s úžasnou Teslou X Falcon od legendárního Elona Muska a vyhrát spoustu dalších cen. Ke shlédnutí budou i nejnovější elektromobily na trhu a budete mít příležitost zažít velmi věrnou virtuální realitu. V ceně vstupenky jsou zahrnuty i odborné semináře, kterých se návštěvníci mohou také zúčastnit.

Cena vstupenky: 190 Kč

 

Konference k inovacím pro firmy, kterou Česká republika ještě nezažila! Řečnická esa z Izraele, Hongkongu, USA, Švédka, Švýcarska, Nizozemí, Velké Británie a České republiky.

– umělá inteligence

– blockchain

– inovativní služby a produkty

– leadeři budoucnosti a inovativní Česko

SPECIÁLNÍ HOST: NEJZNÁMĚJŠÍ ROBOTKA NA SVETĚ POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE!

Konference bude probíhat v anglickém jazyce a bude simultánně tlumočena do českého jazyka.

Cena vstupenky: 14 900 Kč + DPH


Termín: 14/05/2018, 8:45 - 19:00

Místo konání: Forum Karlín

Cena: 0.00 Kč + DPH

Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Hlavní událost Týdne inovací ČR 2018 was last modified: April 10th, 2018 by Adam Cironis