Hlavní událost Týdne inovací ČR 2018

Datum: 14/05/2018, 8:45 - 19:00
Místo konání: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 51, Praha 8, 18600


Inovační veletrh se koná v rámci hlavní události Týdne inovací ČR 2018 od 9:00 do 19:00. V pražském Foru Karlín se můžete těšit na prezentaci novinek v oblasti inovací z ČR a zahraničí, stejně tak jako na inspirativní semináře. Zažijete prezentaci zahraničních inovačních hitů – svítící rostliny od nizozemského startupu Living Lights, projdete se v robotickém skeletonu izraelského startupu ReWalk, který zkoušel i prezident Obama, nebo zažijete rande s robotem. Dále pak budete mít šanci vyhrát testovací jízdy s úžasnou Teslou X Falcon od legendárního Elona Muska a spoustu dalších cen. Ke shlédnutí budou i nejnovější elektromobily na trhu a budete mít příležitost zažít velmi věrnou virtuální realitu. V ceně vstupenky jsou zahrnuty i odborné semináře, kterých se návštěvníci mohou zúčastnit.

Cena vstupenky: 190 Kč

 

Mezinárodní konference k inovacím, kterou Česká republika ještě nezažila! Mezi řečníky se můžete těšit na světová esa, jako jsou Igal Raichelgauez, zakladatel startupu Cortica, který patří mezi světové leadery v oblasti umělé inteligence, Ermi van Oers, která se svou společností Living Lights vyvinula unikátní technologii osvětlení pomocí živoucí energie z rostlin, či Jana Řežába, zakladatele jednoho z nejúspěšnějších českých startupů s pobočkami po celém světě – Socialbakers. Ti největší odborníci promluví ve čtyřech panelech:

– umělá inteligence

– inovativní služby a produkty

– leadeři budoucnosti

– inovativní Česko

Exkluzivním hostem konference bude také robotí celebrita Sophia od Hanson Robotics Ltd. Sophia je nevyvinutější humanoidní robot na světě. Jako vůbec první umělá inteligence má státní občanství a je zároveň inovační šampionkou OSN. Do České republiky, země odkud pochází slovo robot, zavítá vůbec POPRVÉ!  

Konference bude probíhat v anglickém jazyce a bude simultánně tlumočena do českého jazyka.

Cena vstupenky: 14 900 Kč + DPH


Termín: 14/05/2018, 8:45 - 19:00

Místo konání: Forum Karlín

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 0.00 Kč + DPH)

Nadcházející termíny

  • Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.
  • Nevyhovující termín

    Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
    Hlavní událost Týdne inovací ČR 2018 was last modified: April 26th, 2018 by Adam Cironis