Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací

Datum: 14/09/2018, 9:00 - 13:00
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000
nahrávám mapu....

Cena:
6,930.00 Kč + DPH


V ELAI Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Milan Vašina,bývalý CEO T-Mobile a Slovak Telekom, Vás provede leadershipem v době změn.


Chceme-li dosáhnout v dnešní době úspěchu, tak je zapotřebí se naučit umět navigovat v nových vodách a přizpůsobit se novým trendům a očekáváním. Toto platí také v oblasti leadershipu. Neustále měnící se povaha práce, zvyšující se provázanost pracovních pozic, zplošťování organizační struktury, blížící se automatizace a robotizace, stejně jako mnoho dalších změn vytváří zcela nová očekávání pro všechny, kdo vedou další osoby, týmy či organizace. Díky zkušenostem a znalostem přední byznysové osobnosti České republiky, Milana Vašiny, se na tomto exkluzivním workshopu ELAI naučíte jak být úspěšným lídrem v době změn.

Co se na workshopu naučíte:

  • Co je to leadership v době změn.
  • Jak naslouchat na všech úrovních.
  • Jak posilovat pravomoci a zapojit ostatní.
  • Jak komunikovat vize a strategie.
  • Jak vybudovat TOP team.
  • Jak komunikovat autenticky na všech úrovních.
  • Jak komunikovat hodnoty a měnit firemní kulturu.

V rámci workshopu budete také inspirováni čtyřmi ukázkovými studiemi (case studies) k tématům workshopu přímo z praxe lektora.


Krátce o lektorovi:

Milan Vašina, CEO společnosti T – Mobile a Slovak Telekom působí jako úspěšný manažer a lídr v oboru telekomunikací a ICT již více než 20 let. Jím vedené společnosti jsou nejlepší ve skupině Deutsche Telekom co se týče inovací i finančních výsledků. Posledních 11 let se v roli CEO podílel na implementaci růstových strategií, akvizici firem i jejich integraci a na změnách řídících modelů. Je zodpovědný za cca 7 tisíc zaměstnanců a za výnosy vyšší než 46 miliard korun. Zasazuje se o budování kultury spolupráce, osobní zodpovědnosti a autentického leadershipu. Je držitelem ocenění Best Telecoms CEO, Eastern Europe. Díky své dlouholeté praxi a zkušenostem nabízí naprosto jedinečný náhled do problematiky leadershipu v době změn na českém trhu.

Maximální kapacita: 25 lidí


Termín: 14/09/2018, 9:00 - 13:00

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 6,930.00 Kč + DPH (Běžná cena 9,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
2 další zájemci
Vstupné Cena Počet míst
EARLY BIRD sleva 30 % 6,930.00
Běžná cena 9,900.00 N/A


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací was last modified: August 1st, 2018 by Adam Cironis