Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací

Datum: 05/12/2018, 9:00 - 13:00
Místo konání: just-home
Adresa: Šrobárova 2195/13, Praha 3, 130 00

Cena:
0.00 Kč + DPH


V European Leadership & Academic Institute již 8 let podporujeme kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Naše intenzivní 4,5 hodinové workshopy s předními osobnosti českého byznysu přináší globální byznysová témata do českého kontextu. Formát našich intenzivních workshopů je inspirovaný unikátní vyučovací metodou tzv. tutoriálů, které již po staletí úspěšně fungují na University of Oxford a University of Cambridge.


 

Silný leadership nebyl nikdy tak stěžejní pro fungování společností jako v současné době změn a přechodu společností na agilní způsob řízení. Svět prochází transformací, jejíž rychlost je znásobena digitálními technologiemi a klade vyšší nároky na vedení lidí. Na workshopu s Milanem Vašinou, CEO T-Mobile Czech Republic, se dozvíte, jak vybudovat TOP tým, který bude naplňovat Vaši vizi a přispěje ke zdravé firemní kultuře. Zároveň zjistíte, jak posilovat pravomoci svých kolegů a kolegyň, komunikovat efektivně na všech úrovních a jak využívat principy agilního leadershipu v praxi. Během workshopu si vyzkoušíte několik prakticky zaměřených cvičení, které Vám pomohou k lepším výsledkům.


 • Automatizace, digitalizace a robotizace přináší nové výzvy nejen pro výkonné ředitele a CEO, ale pro celé organizace, jejich strukturu a fungování. Rychlé a rozsáhlé technologické změny a sdílení informací v globálních světě rapidně mění zažité hierarchické struktury a postavení lídrů i členů týmů. Leadership vyžaduje větší flexibilitu, umění předvídat a komunikovat vizi firmy do budoucna.
 • Leadership v dnešní době vyžaduje v první řadě změnu myšlení. Ať jde o CEO, nebo člena týmu, je třeba umět se rychle rozhodnout, vidět souvislosti v globálním kontextu, jít naproti novým příležitostem a hledat nové, inovativní způsoby.
 • Leadership v době změn vyžaduje také změnu chování. Ať jde o CEO, nebo člena týmu, dnešní doba si žádá schopnost rychlejší adaptace, vyšší míru spolupráce mezi diverzními týmy v různých odvětvích a budování nové spolupráce s ostatními aktéry mimo firmu nebo organizaci.
 • Leadership v neposlední řadě dnes znamená změnu reakce. Organizace a společnosti se musí učit čelit rizikům, dokázat odolnost vůči neustálým změnám nejen na trhu, ale i ve světě obecně, prosazovat inovace, mít dost odvahy a zasadit se o změnu a uspět.

Co se na workshopu naučíte

 • Co je to leadership v době změn.
 • Jak naslouchat na všech úrovních.
 • Jak posilovat pravomoci a zapojit ostatní.
 • Jak komunikovat vize a strategie.
 • Jak vybudovat TOP team.
 • Jak komunikovat autenticky na všech úrovních.
 • Jak komunikovat hodnoty a měnit firemní kulturu.

O Milanu Vašinovi 

 • CEO společnosti T – Mobile a Slovak Telekom.
 • Úspěšný manažer a lídr v oboru telekomunikací a ICT více než 20 let.
 • V roli CEO podílel na implementaci růstových strategií, akvizici firem i jejich integraci a na změnách řídících modelů.
 • Je zodpovědný za cca 7 tisíc zaměstnanců a za výnosy vyšší než 46 miliard korun.
 • Zasazuje se o budování kultury spolupráce, osobní zodpovědnosti a autentického leadershipu.
 • Je držitelem ocenění Best Telecoms CEO, Eastern Europe.

 


Co na Autentický leadership říkají účastníci workshopu?

„Poskytne dobrý vhled do vedení velkých týmu, Milan nabídne inspiraci a získání jiného pohledu na problematiku.“ – Lucie Šplíchalová, Piart

„Rozhodně doporučuji, úplně jiná perspektiva na velkou korporaci.“ – Pavel Šťastný, plecharna.cz

„Pokud Vás zajímá jak prakticky přežít a vytěžit co nejvíce v turbulentním týmu, tak si přijďte Milana poslechnout.“ („Zatím nejlepší workshop od ELAI. Mnoho case studies a ‚hands-on‘, jakož i prostoru k diskuzi, děkuji.“) – NA

„Běž a uslyšíš reálnou praxi.“ – Marek Liška, Mall.cz

„Velká inspirace jak efektivně vést lidi a leadery.“ – Jana Marková, IKEA

„Vhodné pro strukturované manažery, řada zkušeností, které se hodí.” – Martin Sláma, Markant Česko

“Je důležité poznat zkušenosti ostatních a poučit se z nich” – Martin Novák, Head of Marketing and Business Development, DATASYS s.r.o.

“Pracujete s lidmi a plníte s nimi pracovní úkoly? Jděte tam!” – Lucie Tomaštíková, Vedoucí oddělení komunikace, ČD – Telematika a.s.


Maximální kapacita: 25 lidí


Termín: 05/12/2018, 9:00 - 13:00

Místo konání: just-home

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 8,700.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací was last modified: November 21st, 2018 by Adam Cironis