Leadership v praxi v s šéfkou českého Google Taťánou le Moigne

Datum: 10/10/2018, 8:30 - 13:00
Místo konání: Impact Hub Praha
Adresa: Drtinova 10, Praha 5,
nahrávám mapu....

Cena:
14,320.00 Kč + DPH

Taťána le Moigne


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Taťána le Moigne o tom, co to znamená být leader, nejen mluví, ale také úspěšně vede českou a slovenskou pobočku Google, jejichž založení si sama prosadila a založila v roce 2006.Díky své užasné práci a skvělým výsledkům letos již podruhé ovládla prestižní žebříček TOP ženy Česka. Své zkušenosti předává na workshopu Leadership v praxi.


Rodí se člověk leaderem, nebo se jím stane? Ať už je odpověď na tuto otázku jakákoliv, Váš styl vedení lidí je potřeba neustále rozvíjet. Na jediném workshopu s ředitelkou české pobočky Googlu Taťánou le Moigne se dozvíte, jak hledat a upevňovat Váš styl vedení lidí, jak lidi podporovat a jak se pohybovat mezi rolí leadera a týmového hráče.

Workshop Leadership v praxi Vám pomůže stát se osobitým leaderem, který vede nejen v krizových situacích, ale také v každodenním chodu firmy. Naučíte se rozvíjet své schopnosti vést. Zjistíte, jak nastartovat u Vašich zaměstnanců kreativitu a jak z pozice leadera vytvářet prostředí, které je motivuje k dosažení vysokých cílů.

Inspirujte se od ženy, která si sama prosadila založení pražské pobočky Googlu, odkud se dnes řídí řada globálních aktivit společnosti.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak být jedinečným leaderem.
  • Jak uplatňovat leadership v každodenním životě firmy.
  • Jak vést zaměstnance k dosažení vysokých cílů.
  • Jak uplatňovat etické principy při vedení lidí.
  • Jak na sobě jako leader dále pracovat.
  • Jak vytvářet férovou a motivující firemní kulturu.
  • Jak v zaměstnancích povzbuzovat kreativitu a vytvářet inspirativní prostředí.

Taťána le Moigne:

Taťána le Moigne je ředitelkou české a slovenské pobočky Googlu, jejichž založení si v roce 2006 sama prosadila. Často se jí přezdívá první dáma českého internetu. Je jednou z nejúspěšnějších českých manažerek. Už v roce 2011 vévodila nejprestižnějšímu žebříčku TOP ženy Česka, který pravidelně vyhlašují Hospodářské noviny. Ten opět ovládla letos a stala se TOP ženou Česka 2017. Pod jejím vedením se Google vypracoval nejen na jedničku na trhu, ale také na pozici nejžádanějšího zaměstnavatele v České republice. Z pražské pobočky je nyní řízena i řada globálních aktivit společnosti.


Táňa pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 

🗞 Top ženami Česka jsou šéfka českého Google Taťána le Moigne, zakladatelka Siko koupelen Jaroslava Valová a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová, Hospodářské noviny, 22. 1. 2018

🗞 V erbu lvice, Forbes Women, 12.4.2017

🗞  Šéfka českého Googlu Taňa le Moigne: Svět za deset let? Osobní asistenti, domácí lékaři a žádné dopravní zácpy, Reflex, 30.11.2016

🎙  Taťána le Moigne v pořadu Host Lucie Výborné, Radiožurnál, 26.10.2016
Více…


Účastníci minulého workshopu jej v hodnocení doporučili na 100%:


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 25 lidí


Termín: 10/10/2018, 8:30 - 13:00

Místo konání: Impact Hub Praha

Cena po slevě při včasné registraci: 14,320.00 Kč + DPH (Běžná cena 17,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
EARLY BIRD sleva 20 % 14,320.00
Běžná cena 17,900.00 N/A


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Leadership v praxi v s šéfkou českého Google Taťánou le Moigne was last modified: August 1st, 2018 by Petra Vulterýnová