Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem

Datum: 10/05/2018, 9:00 - 13:30
Místo konání: Impact Hub Praha
Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...

Cena:
5,865.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Tomáš Studeník o neúspěších v byznysu nejen mluví, ale také pořádá kultovní FuckUp Nights, které jsou oslavou neúspěchů a toho, jak se z nich poučit. Své zkušenosti ze 150 nevydařených projektů českého byznysu předává na workshopu Neúspěchem k úspěchu.


Chyby mohou být stejně dobrým učitelem jako úspěch.

Jack Welch

Chybami se člověk učí. Dělá je každý a jsou součástí našeho života. Je ale opravdu nutné všechny chyby zažít na vlastní kůži a spálit se? Obzvlášť v byznysu se mohou dost prodražit. Poučte se proto radši ze slepých uliček, ve kterých už narazil někdo jiný – a to rovnou ze 150 neúspěchů českého byznysu. Zjistíte, zda mají chyby nějakou zákonitost a dají se předvídat. Zároveň se naučíte, jak snáze přicházet s novými nápady, jak se vyhnout chybám a nesnázím při startu nových firemních projektů, a jak dosáhnout toho, abyste byli úspěšní.

Ať jste z korporátu nebo startupu, workshop radikálního inovátora, byznys hackera a organizátora FuckUp Nights v ČR Tomáše Studeníka změní váš názor na chybování v byznysu. Pomůže Vám lépe integrovat neúspěchy do Vaší práce a dokonce poradí, jak jejich prostřednictvím stavět lepší a inovativnější produkty nebo služby.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jaké jsou nejčastější chyby osobností českého byznysu, a jak se z nich poučit
  • Na čem krachuje mnoho projektů a jak se vyhnout častým chybám
  • Jak se poučit z neúspěchů a využít je k vytváření lepších produktů a služeb
  • Jak zvládnout chyby a neúspěchy v týmu a znovu Váš tým motivovat
  • Jak kontingenčně plánovat s využitím agilních postupů
  • Jak přicházet s novými nápady
  • Jak koncepčně pracovat se selháním

Tomáš Studeník

Tomáš Studeník, MBA (40) je radikální inovátor, městský hacker a organizátor kultovních FuckUp Nights, které jsou oslavou nezdarů při podnikání. Tomáš vystudoval marketing na University of Liverpool ve Spojeném království a momentálně studuje Digital Strategy na INSEAD ve Francii. Tomáš pomáhá korporacím nacházet příležitosti pro růst a inovace s využitím potenciálu středoevropské startupové scény.

FuckUp Nights jsou celosvětovým hnutím, které se narodilo v roce 2013 v Mexiku. Dnes se konají pravidelně ve více než 200 metropolích světa. V České republice se již odehrálo přes 35 FuckUp Nights. Cílem večerů nezdarů je zbavit mladé lidi strachu z podnikání tím, že se o chybách budeme otevřeně bavit. A že známé osobnosti o svých chybách veřejně promluví.


Tomáš pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 

🗞Tomáš Studeník: Večer na FuckUp Nights má ideální průběh – zasmát se ostatním a večer to s nimi zapít!, StartupJobs, 7. 9. 2017

🎙 FuckUp Night jsou oslavou životních proher a neúspěchů, Český rozhlas, 10. 7. 2017

🎙 FuckUp Nights: Nezdary jsou zdrojem inspirace i motivace. A podmínkou úspěchu, Český rozhlas, 31. 5. 2017
Více…


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 10/05/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání: Impact Hub Praha

Cena: 6,900.00 Kč + DPH


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Typ lístku Cena Počet míst
Sleva 15% na nový workshop 5,865.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem was last modified: February 7th, 2018 by Petra Vulterýnová