Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem

Datum: 12/09/2018, 9:00 - 13:30
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000

Cena:
0.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Tomáš Studeník o neúspěších v byznysu nejen mluví, ale také pořádá kultovní FuckUp Nights, které jsou oslavou neúspěchů a toho, jak se z nich poučit. Své zkušenosti ze 150 nevydařených projektů českého byznysu předává na workshopu Neúspěchem k úspěchu.


Chybami se člověk učí. Dělá je každý a jsou součástí našeho života. Je ale opravdu nutné všechny chyby zažít na vlastní kůži a spálit se? Obzvlášť v byznysu se mohou dost prodražit. Poučte se proto radši ze slepých uliček, ve kterých už narazil někdo jiný – a to rovnou ze 150 neúspěchů českého byznysu. Zjistíte, zda mají chyby nějakou zákonitost a dají se předvídat. Zároveň se naučíte, jak snáze přicházet s novými nápady, jak se vyhnout chybám a nesnázím při startu nových firemních projektů, a jak dosáhnout toho, abyste byli úspěšní.

Ať jste z korporátu nebo startupu, workshop radikálního inovátora, byznys hackera a organizátora FuckUp Nights v ČR Tomáše Studeníka změní váš názor na chybování v byznysu. Pomůže Vám lépe integrovat neúspěchy do Vaší práce a dokonce poradí, jak jejich prostřednictvím stavět lepší a inovativnější produkty nebo služby.

Co se na workshopu naučíte:

 • Jaké jsou nejčastější chyby osobností českého byznysu, a jak se z nich poučit
 • Na čem krachuje mnoho projektů a jak se vyhnout častým chybám
 • Jak se poučit z neúspěchů a využít je k vytváření lepších produktů a služeb
 • Jak zvládnout chyby a neúspěchy v týmu a znovu Váš tým motivovat
 • Jak kontingenčně plánovat s využitím agilních postupů
 • Jak přicházet s novými nápady
 • Jak koncepčně pracovat se selháním

Tomáš Studeník

Tomáš Studeník, MBA (40) je radikální inovátor, městský hacker a organizátor kultovních FuckUp Nights, které jsou oslavou nezdarů při podnikání. Tomáš vystudoval marketing na University of Liverpool ve Spojeném království a momentálně studuje Digital Strategy na INSEAD ve Francii. Tomáš pomáhá korporacím nacházet příležitosti pro růst a inovace s využitím potenciálu středoevropské startupové scény.

FuckUp Nights jsou celosvětovým hnutím, které se narodilo v roce 2013 v Mexiku. Dnes se konají pravidelně ve více než 200 metropolích světa. V České republice se již odehrálo přes 35 FuckUp Nights. Cílem večerů nezdarů je zbavit mladé lidi strachu z podnikání tím, že se o chybách budeme otevřeně bavit. A že známé osobnosti o svých chybách veřejně promluví.


Tomáš pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 

🗞Tomáš Studeník: Večer na FuckUp Nights má ideální průběh – zasmát se ostatním a večer to s nimi zapít!, StartupJobs, 7. 9. 2017

🎙 FuckUp Night jsou oslavou životních proher a neúspěchů, Český rozhlas, 10. 7. 2017

🎙 FuckUp Nights: Nezdary jsou zdrojem inspirace i motivace. A podmínkou úspěchu, Český rozhlas, 31. 5. 2017
Více…


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 12/09/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

 • Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem was last modified: August 1st, 2018 by Petra Vulterýnová