Příběh prodává s Petrem Šimůnkem

Datum: 08/11/2017, 9:00 - 13:00
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000

Cena:
0.00 Kč + DPH

Petr Šimůnek


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Petr Šimůnek o důležitosti storytellingu nejen mluví, ale také jej uplatňuje jako šéfredaktor na stránkách Forbes a dříve také jako šéfredaktor Hospodářských novin. Své zkušenosti předává na workshopu Příběh prodává.


Ty nejlepší značky na světě nemají jen dobrý produkt, ale umí skvěle vyprávět. Neprodávají produkty, ale pocity.

Seth Godin

Jak vyprávět příběh, i ten svůj, a lépe se tak prodat? Nejoblíbenější značky jsou vybudované na pozadí poutavého příběhu. Nike neprodává jen oblečení, ale schopnost překonat překážky. Coca-Cola není pouze sladká limonáda, ale pocit štěstí a přátelství. To, jak vyprávíte Váš firemní příběh, či prezentujete Vaše výrobky nebo služby zákazníkovi, rozhoduje nejen o prodeji samotném, ale také o tom, zda se k Vám zákazník bude vracet opakovaně.

Totéž platí i pro Váš osobní příběh. Správně strukturovaný osobní příběh, který ohromí náboráře, investory či nadřízené může nastartovat Váš kariérní růst raketovým tempem.

Kvalitní produkt je základem úspěchu. V dnešní době je však stejně důležité také to, jak jej prezentujete svému okolí. Naučte se vyprávět příběh, který přesvědčí i ty nejnáročnější na obsah.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak vyprávět příběh Vašeho firemního či osobního úspěchu?
  • Jak vybrat klíčová sdělení a podat je tak, aby zaujala?
  • Jak na obsahový marketing a jak přesvědčit Vaše zákazníky?
  • Jak na trh úspěšně uvést novou značku a etablovat ji?
  • Co stojí za úspěchem Forbes a jak se do něj dostat?

Součástí workshopu bude písemné cvičení, díky kterému se naučíte vyprávět příběh Vašeho úspěchu. Jako dárek získáte fotografii se svou tváří na titulní straně Forbes Česko.


Lektor Petr Šimůnek:

Petr Šimůnek je šéfredaktor české verze prestižního časopisu FORBES, kterou začal v roce 2011 v České republice vydávat. Jako úspěšný novinář se v médiích pohybuje již více než dvacet let. Zabývá se především ekonomickou žurnalistikou, za kterou byl také oceněn Cenou guvernéra ČNB. Šest let vedl na pozici šéfredaktora Hospodářské noviny, předtím pracoval jako zástupce šéfredaktora MF DNES. Kromě tisku má unikátní zkušenosti také z rádi a televize. Pravidelně připravuje a moderuje Den podle a také sobotní ekonomický pořad Ekofórum na stanici Český rozhlas Plus. Dříve moderoval televizní debatu Nedělní partie na Primě. Vystudoval VŠE v Praze, studoval také na Johannes Kepler Universität v Linci a absolvoval studijní pobyt na Green College, Oxford University. Je velkým nadšencem cestování po světě, rád se také věnuje karate a potápění.


Co na Příbeh prodává říkají účastníci workshopu?

Běž, posune to tebe i firmu.

Lukáš Tóth

Je to zážitek, jdi tam.

Lukáš Juřina

Super energie, užitečné pro každého.

Jan Pravda, Duke Manufacturing C.R. s.r.o.


 Maximální kapacita: 15 lidí


Termín: 08/11/2017, 9:00 - 13:00

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Příběh prodává s Petrem Šimůnkem was last modified: November 7th, 2017 by Petra Vulterýnová