Růst strategicky s Lucií Brešovou, bývalou finanční ředitelkou Kiwi.com

Datum: 20/09/2018, 9:00 - 13:00

Jedinečná zkušenost: Realizujeme unikátní formát intenzivních 4,5 hodinových, prakticky zaměřených workshopů. Naše interaktivní workshopy jsou založené na předávání zkušeností předních osobností českého byznysu, které pro Vás vybíráme tak, aby Vás inspirovali k profesnímu i osobnímu růstu. Více...

Cena:
7,120.00 Kč + DPH


Více praxe, méně teorie! V ELAI Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Lucie Brešová o strategickém růstu nejen mluví, ale především od počátku stála u zrodu nejhodnotnějšího českého startupu současnosti Kiwi.com.


Brněnský startup Kiwi.com vyletěl z nuly během několika let k firmě s dvacetimiliardovým obratem s téměř dvěma tisíci zaměstnanci. Při tomto zrodu stála od počátku Lucie Brešová, která začínala jako provozní a finanční ředitelka a řídila komplexně růst firmy. Na tomto jedinečném a exkluzivním workshopu na českém trhu Vám budete moci načerpat z jejích velmi cenných zkušeností a znalostí.

Na workshopu s dlouholetou šéfkou Kiwi.com, Lucií Brešovou, se dozvíte, jaké leadership, procesní, ale také operativní překážky a výzvy Vás mohou čekat, jak je zvládnout a zároveň být připraven na další, a přitom všem neopomíjet své zaměstnance, jejich motivaci, správnou komunikaci, a to na všech úrovních. Jednoduše jak docílit efektivního a dynamického růstu.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak se nezaseknout na mindsetu ´Let´s keep it how it works´, ale strategicky růst.
  • Jaké jsou leadership výzvy pro různé velikosti růstu, jak je zvládnout a jak se připravit na další.
  • Jaké jsou procesní a operativní výzvy pro různé velikosti růstu, jak je zvládnout a jak se připravit na další.
  • Jak motivovat zaměstnance při různých stupních růstu firmy/startupu.
  • Jak komunikovat se zaměstnanci při různých stupních růstu firmy/startupu.
  • Jak sledovat efektivitu týmu při různých stupních růstu firmy/startupu.
  • Co jsou hlavní překážky, s kterými se v rychle měnícím se prostředí můžete setkat.

Krátce o lektorovi:

Lucie Brešová vystudovala obor Finance and Strategy na prestižní univerzitě Sciences Po Paris. Stála u zrodu a pohádkového růstu nyní nejhodnotnějšího českého startupu Kiwi.com. Lucie byla jedním z prvních zaměstnanců, v letech 2014 – 2016 zastávala funkci Chief Operations and Finance Officer, od roku 2016 dále funkci Managing Director. Pod jejím vedením se tato společnost vypracovala k firmě s téměř dvacetimiliardovým miliardovým obratem s téměř dvěma tisíci zaměstnanci.

Maximální kapacita: 25 lidí


Termín: 20/09/2018, 9:00 - 13:00

Místo konání:

Cena: 8,900.00 Kč + DPH (Cena se slevou 7,120.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Typ lístku Cena Počet míst
Sleva 20% do 31. 7. v rámci kampaně Léto chytře s ELAI 7,120.00
Standardní lístek 8,900.00 N/A


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Růst strategicky s Lucií Brešovou, bývalou finanční ředitelkou Kiwi.com was last modified: July 17th, 2018 by Adam Cironis