Strategie budoucnosti s Tomášem Sedláčkem

Datum: 16/10/2018, 9:00 - 13:30
Místo konání: just-home
Adresa: Šrobárova 2195/13, Praha 3, 130 00

Cena:
6,320.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Inspirujte se od jednoho z nejoriginálnějších českých myslitelů a autorů, ekonoma Tomáše Sedláčka. 


Současný svět čeká kulminace dvou dlouhodobých trendů starých jako lidstvo samo. Ekonomika i lidstvo se stěhují do digitálního světa a planeta bojuje s neschopností národů se mezi sebou domluvit. Kam kráčí ekonomika a jak budou naše hodnoty vypadat za dvacet let? Kam půjde ČR, Evropa, USA, svět?

Workshop Strategie budoucnosti je vysoce interaktivní, kreativní, a přitom hluboce filozofická a relevantní projížďka fascinujícími aspekty současného světa. Zažijte ji společné s autorem, který o ekonomii píše z pohledu trendů nejdávnější minulosti (Ekonomie dobra a zla), kterou jedinečným způsobem propojuje s pohledem do digitální budoucnosti (2036). Tento workshop Tomáše Sedláčka, českého mezinárodně vyhledávaného myslitele, spisovatele a řečníka (Top 100 Thought Leaders, GDI), je určen pro strategické myslitele – ať už majitele, generální ředitele, board a další vizionáře a lidi, kteří se nad věcmi rádi zamýšlejí do hloubky a hledají jejich smysl a význam pro budoucnost.

Co se na workshopu naučíte:

  • Kde se lidstvo nyní nachází a jaké jsou vývojové trendy posledních let
  • Co to znamená pro budoucnost světa a jak ji predikovat
  • Jaké jsou největší výzvy současnosti a co budou znamenat v následujících letech
  • Kam až může zajít nastolený trend stěhování se do digitálního světa

Tomáš Sedláček:

Tomáš Sedláček (1977) je autorem filozoficko-ekonomické knihy Ekonomie dobra a zla, která byla přeložena do 21 jazyků, vmnoha zemích se stala bestsellerem a získala významná mezinárodní ocenění. Ve věku 24 let se stal ekonomickým poradcem prezidentVáclava Havla, později také ministra financí. Byl zařazen do prestižního žebříčku mezi 100 nejvlivnějších myslitelů planety (Top 100 Thought Leaders, GDI). Tomáš Sedláček je členem několika významných mezinárodních i českých organizací, je předsedou dozorčí rady Vize 97 a programové rady nadace Forum 2000. Byl členem Světového ekonomického fóra zasedajícího v Davosu, dále poradního týmu předsedy Evropské komise založené E. Barrosou a také dlouhodobým členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). V současné době působí jako hlavní makroekonomický stratég ČSOB. Přednáší filozofii a ekonomii na Karlově univerzitě a je vyhledávaným přednášejícím a diskutérem na světových univerzitách, konferencích a v nejrůznějších médiích. 


Tomáš pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 
🗞Tomáš Sedláček: Klid v hlavě nemám nikdy, ego! Hospodářských novin, 28. 12. 2017

🗞Nejsem popekonom, říká Tomáš Sedláček. Od Havla se naučil nebrat život příliš vážně, Proč ne? Hospodářské noviny, 23. 2. 2017

📺 Kauza Brady? Trapasů už bylo tolik, že už se v nich mistři z hradní kliky zamotávají, říká Sedláček, DVTV, 26. 10. 2016
Více…


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 16/10/2018, 9:00 - 13:30

Místo konání: just-home

Cena po slevě při včasné registraci: 6,320.00 Kč + DPH (Běžná cena 7,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
EARLY BIRD sleva 20 % 6,320.00
Běžná cena 7,900.00 N/A


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Strategie budoucnosti s Tomášem Sedláčkem was last modified: October 12th, 2018 by Adam Cironis