Strategie budoucnosti s Tomášem Sedláčkem

Datum: 19/02/2019, 9:00 - 13:30
Místo konání: Opero
Adresa: Salvátorská 931/8, 110 00 Staré Město, Praha,

Cena:
6,900.00 Kč + DPH


V European Leadership & Academic Institute již 8 let podporujeme kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Naše intenzivní 4,5 hodinové workshopy s předními osobnosti českého byznysu přináší globální byznysová témata do českého kontextu. Formát našich intenzivních workshopů je inspirovaný unikátní vyučovací metodou tzv. tutoriálů, které již po staletí úspěšně fungují na University of Oxford a University of Cambridge.


Současný svět čeká kulminace dvou dlouhodobých trendů starých jako lidstvo samo. Ekonomika i lidstvo se stěhují do digitálního světa a planeta bojuje s neschopností národů se mezi sebou domluvit. Kam kráčí ekonomika a jak se dá její směr chápat, předvídat a ovlivňovat?

Workshop Strategie budoucnosti je interaktivní, kreativní, a přitom hluboce filozofická a relevantní projížďka fascinujícími aspekty současného světa. Zažijte ji společně s autorem, který o ekonomii píše z pohledu trendů nejdávnější minulosti (Ekonomie dobra a zla), kterou jedinečným způsobem propojuje s pohledem do digitální budoucnosti (2036). Tento workshop Tomáše Sedláčka, českého mezinárodně vyhledávaného myslitele, spisovatele a řečníka (Top 100 Thought Leaders, GDI), je určen pro strategické myslitele i aspirující stratégy. Ať už majitele společností či organizací, generální ředitele, board a další vizionáře. Tedy pro všechny, kteří se nad věcmi rádi zamýšlejí do hloubky a hledají jejich smysl a význam pro budoucnost. Od ustanovení filosofie ekonomických a společenských hodnot, pozdější prozkoumání historických dat a vývojů po individuální možnost čtení grafů se zpětnou vazbou od Tomáše, tento kurz je unikátní možností osobního a kariérního růstu.

Co se na workshopu naučíte:

  • Kde se lidstvo nyní nachází a jaké jsou vývojové trendy posledních let
  • Co to znamená pro budoucnost světa a jak ji predikovat
  • Kam až může zajít nastolený trend stěhování se do digitálního světa
  • Jak mnohorozměrné mohou být data a grafy skrz individuální možnost analýzy s feedbackem Tomáše Sedláčka

Tomáš Sedláček:

Tomáš Sedláček (1977) je autorem filozoficko-ekonomické knihy Ekonomie dobra a zla, která byla přeložena do 21 jazyků, vmnoha zemích se stala bestsellerem a získala významná mezinárodní ocenění. Ve věku 24 let se stal ekonomickým poradcem prezidentVáclava Havla, později také ministra financí. Byl zařazen do prestižního žebříčku mezi 100 nejvlivnějších myslitelů planety (Top 100 Thought Leaders, GDI). Tomáš Sedláček je členem několika významných mezinárodních i českých organizací, je předsedou dozorčí rady Vize 97 a programové rady nadace Forum 2000. Byl členem Světového ekonomického fóra zasedajícího v Davosu, dále poradního týmu předsedy Evropské komise založené E. Barrosou a také dlouhodobým členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). V současné době působí jako hlavní makroekonomický stratég ČSOB. Přednáší filozofii a ekonomii na Karlově univerzitě a je vyhledávaným přednášejícím a diskutérem na světových univerzitách, konferencích a v nejrůznějších médiích. 


Tomáš pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 
🗞Tomáš Sedláček: Klid v hlavě nemám nikdy, ego! Hospodářských novin, 28. 12. 2017

🗞Nejsem popekonom, říká Tomáš Sedláček. Od Havla se naučil nebrat život příliš vážně, Proč ne? Hospodářské noviny, 23. 2. 2017

📺 Kauza Brady? Trapasů už bylo tolik, že už se v nich mistři z hradní kliky zamotávají, říká Sedláček, DVTV, 26. 10. 2016
Více…


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 19/02/2019, 9:00 - 13:30

Místo konání: Opero

Cena po slevě při včasné registraci: 5,865.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
15% sleva při registraci 3 a více míst 5,865.00
10% sleva při registraci 2 míst 6,210.00
Běžná cena 6,900.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Strategie budoucnosti s Tomášem Sedláčkem was last modified: January 17th, 2019 by Petra Vulterýnová