Týmy 2.0 s Danielem Francem

Datum: 25/04/2019, 9:00 - 13:30
Místo konání: Opero
Adresa: Salvátorská 931/8, 110 00 Staré Město, Praha,

Cena:
6,900.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Daniel Franc o řízení týmu nejen mluví, ale založil největší světovou vzdělávací platformu pro developery a vede tým, který ji dál rozvíjí. Své zkušenosti předává na workshopu Týmy 2.0.


V rychle se měnícím světě přestává fungovat kultura spolupráce založená na plánování shora, přímém řízení aktivit a rigidních organizačních strukturách. Výsledky naopak začínají přinášet formy spolupráce založené na rostoucí autonomii členů týmů a na managementu kultury a podpůrného systému. Ti nejúspěšnější se obratně pohybují v prostoru mezi chaosem a řádem v týmové spolupráci. Pro zvýšení efektivity spolupráce je nezbytné decentralizovat kulturu vedení, ale zároveň zachovat organizační strukturu. Tento workshop Vám pomůže určit kdy to dělat a kdy ne, jak dát členům týmů větší svobodu a zodpovědnost, jak snížit potřebu direktivního stanovování činností, a jak posílit roli manažerů jako strážců hracího pole. Týmy 2.0 Vás pomůžou nasměřovat ke zvýšení výkonu týmů a zodpovědnosti jejich členů.

Co se na workshopu naučíte:

  • Proč centralizovaná spolupráce v komplexním světě přestává fungovat, ale i jaká jsou omezení decentralizace
  • Jaká týmová kultura podporuje sebeřízení a spontánní spolupráci a jak pro takové týmy vybírat členy
  • Pět charakteristik efektivních týmů založených na autonomii svých členů a jak nastavit podmínky pro permanentní spolupráci a interakci
  • Jak umožnit posun v rozhodování směrem k členům týmů, jak podpořit vznik iniciativ a projektů “zdola”, pro jaký typ cílů je autonomie vhodná
  • Jak nastavit kulturu neustálé zpětné vazby a učení se
  • Jak změnit roli managera ve strážce hracího pole

Teorie patří knížkám. Inspirujte se konkrétními postupy týmů v inženýrské části Googlu, které charakterizuje vysoká autonomie a důraz na neustálou inovaci – jejich zkušenosti lze aplikovat do všech oblastí podnikání a organizací nejrůznějších velikostí.


Daniel Franc:

Daniel Franc, global program manager, Google. Spoluzakladatel aktuálně největšího globálního programu komunitního vzdělávání pro vývojáře Google Developer Groups, dnes je členem centrálního týmu, který vede jeho další rozvoj, a zároveň řídí spolupráci Googlu s vývojářskými komunitami. Dříve technický ředitel v několika menších technologických firmách, které založil v USA a ČR. Coby management consultant rozvíjel schopnosti spolupráce v desítkách společností a zabýval se aktivně i vzděláváním, o němž mezinárodně publikoval. Aktivně se podílel na rozjezdu a provozu několika online a offline komunit. Kus života strávil v USA, Austrálii a JAR a pracovně působil v desítkách dalších zemích, aktuálně má základnu v Praze.


Účastníci minulého workshopu jej v hodnocení doporučili na 100%:


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 25/04/2019, 9:00 - 13:30

Místo konání: Opero

Cena po slevě při včasné registraci: 5,865.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
1 další zájemce
Vstupné Cena Počet míst
15% sleva při registraci 3 a více míst 5,865.00
10% sleva při registraci 2 míst 6,210.00
Běžná cena 6,900.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Týmy 2.0 s Danielem Francem was last modified: January 17th, 2019 by Petra Vulterýnová