Týmy 2.0 s Danielem Francem

Datum: 03/11/2017, 9:00 - 13:30
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...

Cena:
6,900.00 Kč + DPH


V rychle se měnícím světě přestává fungovat kultura spolupráce založená na plánování shora, přímém řízení aktivit a rigidních organizačních strukturách. Výsledky naopak začínají přinášet formy spolupráce založené na rostoucí autonomii členů týmů a na managementu kultury a podpůrného systému. Ti nejúspěšnější se obratně pohybují v prostoru mezi chaosem a řádem v týmové spolupráci. Pro zvýšení efektivity spolupráce je nezbytné decentralizovat kulturu vedení, ale zároveň zachovat organizační strukturu. Tento workshop Vám pomůže určit kdy to dělat a kdy ne, jak dát členům týmů větší svobodu a zodpovědnost, jak snížit potřebu direktivního stanovování činností, a jak posílit roli manažerů jako strážců hracího pole. Týmy 2.0 Vás pomůžou nasměřovat ke zvýšení výkonu týmů a zodpovědnosti jejich členů.

Co se na workshopu naučíte:

 • Proč centralizovaná spolupráce v komplexním světě přestává fungovat, ale i jaká jsou omezení decentralizace
 • Jaká týmová kultura podporuje sebeřízení a spontánní spolupráci a jak pro takové týmy vybírat členy
 • Pět charakteristik efektivních týmů založených na autonomii svých členů a jak nastavit podmínky pro permanentní spolupráci a interakci
 • Jak umožnit posun v rozhodování směrem k členům týmů, jak podpořit vznik iniciativ a projektů “zdola”, pro jaký typ cílů je autonomie vhodná
 • Jak nastavit kulturu neustálé zpětné vazby a učení se
 • Jak změnit roli managera ve strážce hracího pole

Teorie patří knížkám. Inspirujte se konkrétními postupy týmů v inženýrské části Googlu, které charakterizuje vysoká autonomie a důraz na neustálou inovaci – jejich zkušenosti lze aplikovat do všech oblastí podnikání a organizací nejrůznějších velikostí.


Daniel Franc:

Spoluzakladatel aktuálně největšího globálního programu komunitního vzdělávání pro vývojáře Google Developer Groups. Coby člen a vedoucí globálních týmů centrálního Googlu vede jeho další globální rozvoj a zároveň spolupráci Googlu s externími technickými komunitami. Vzděláním HR manager a sociolog, působil i jako technický ředitel v několika menších technologických firmách, které založil v USA a ČR. Coby konzultant globální spolupráce rozvíjel týmové schopnosti managementu desítek společností z Fortune 50 až po začínající startupy a zabýval se aktivně i vzděláváním, o němž mezinárodně publikoval. Kus života strávil v USA, Austrálii a JAR a pracovně působil v desítkách dalších zemích. Základnu má v Praze, ale významnou část svého času tráví i nadále ve světě.


Účastníci minulého workshopu jej v hodnocení doporučili na 100%:

Velká inspirace, co se týče nastavení týmu, kultury, hodnocení a fungování. ..a nemusí to nutně znamenat, že musíte mít na hřbetě stejněobjemovou firmu..Zase uplně jiný pohled a nastavení, z kterého lze čerpat i pro malé týmy.

Tereza Michalíčková (Designeo Creative s.r.o.)


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 03/11/2017, 9:00 - 13:30

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Standardní cena: 6,900.00 Kč + DPH

CENA S 15% VÁNOČNÍ SLEVOU: 5,865.00 Kč + DPH


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

 • No events in this category
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Týmy 2.0 s Danielem Francem was last modified: November 7th, 2017 by Petra Vulterýnová