Winning People Strategy s Petrou Hruškovou

Datum: 06/12/2017, 8:00 - 12:30
Místo konání: Impact Hub Praha
Adresa: Drtinova 10, Praha 5,

Cena:
0.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Petra Hrušková o náboru a firemní kultuře nejen mluví, ale také již 10 let vede nábor do Google pro celou Evropu, Blízký východ a Afriku. Své zkušenosti předává na workshopu Winning People Strategy.


Věděli jste, že Sergej a Larry (zakladatelé Googlu) mluví každý týden s každým ze svých 70 tisíc zaměstnanců? Proč? Protože pochopili, že lidé jsou podstatou jejich úspěchu. Vyhrajte to také se svou personální strategií.

Organizace je jen tak dobrá, jako jsou její lidé. Pro firmy je však stále těžší přilákat do svých řad mimořádný talent. O ty nejlepší navíc svádí neustálý boj s konkurencí. Jasná personální strategie je proto důležitější než kdy dřív. Je totiž klíčem k Vašim obchodním výsledkům. Na workshopu Winning People Strategy zjistíte, jaké techniky náboru fungují, jak si zaměstnance udržet a jak podporovat jejich motivovanost a loajalitu. Ani zdaleka to není jen o finanční odměně, důležitou roli dnes hrají firemní hodnoty, kultura i možnost rozvoje. Inspirujte se od těch, kteří se svou People Strategy dlouhodobě uspěli a získejte i do Vaší firmy ty nejlepší.

Co se na workshopu dozvíte:

 • Jaká firemní kultura a hodnoty přilákají a udrží talent
 • Proč je skvělý leader klíčový pro firemní kulturu
 • Proč do některých firem ti nejlepší nechtějí a ti dobří z nich utíkají
 • Proč kvalitní HR tým znamená konkurenční výhodu pro Vaši firmu
 • Jak najít a získat ty nejlepší lidi
 • Jak vychovat ze stávajících zaměstnanců budoucí leadery pro Vaši firmu
 • Co zaměstnance skutečně motivuje
 • Jak dosáhnout toho, aby vaši zaměstnanci byli loajální a fluktuace co nejnižší

Úspěch v byznysu je naprosto závislý na lidech, lidech a zase jen lidech. Nezáleží na tom v jakém průmyslu nebo společnosti pracujete, Vaši zaměstnanci jsou Vaše největší konkurenční výhoda.

Richard Branson


Petra Hrušková

Petra Hrušková je ve společnosti Google zodpovědná za nábor v regionu EMEA (Europe, the Middle East and Africa). V Paříži řídila regionální tým recruiterů a úzce spolupracovala s Business a HR leadershipem. Posledních pět let budovala týmy napříč regionem a přivedla do Googlu desítky špičkových lidí, kteří téměř do jednoho ve společnosti uspěli a dále rozvíjejí svou kariéru. Petra Vám pomůže hledat inspiraci u špičkových zaměstnavatelů a aktivně přemýšlet o tom, co můžete právě ve Vaší společnosti změnit k dosažení “HR nirvány”.


Co na Winning People Strategy říkají účastníci workshopu?


Prohlédněte si galerii z minulých workshopů:


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 06/12/2017, 8:00 - 12:30

Místo konání: Impact Hub Praha

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

 • Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Winning People Strategy s Petrou Hruškovou was last modified: December 1st, 2017 by Petra Vulterýnová