Workshop: Byznys podle Lukáše Hejlíka, herce a podnikatele

Datum: 30/11/2015, 9:00 - 13:30
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000

Cena:
0.00 Kč + DPH

Lukáš Hejlík


Máte v hlavě spousty nápadů a zamýšlíte se jak je nejlépe realizovat? Chtěli byste se dozvědět více o tom, jak úspěšně posunout své nápady o krok dál? Jak z hobby udělat úspěšný byznysový koncept?  Přijďte si na náš workshop poslechnout zkušenosti jednoho z nejaktivnějších umělců současnosti.

Témata:

 • Jak přeměnit hobby v podnikání?
 • Jak si rozvrhnout čas, abyste stihli rodinu, práci i relax?
 • Jak si úspěšně vybudovat vlastní značku na bázi osobního marketingu?
 • Jak sám sebe prezentovat na veřejnosti?
 • Jak mi může pomoci internet a sociální média?

Krátce k lektorovi:

Český herec a podnikatel. Krom účinkování v nejrůznějších českých televizních seriálech je především autorem úspěšného projektu divadelních čtení LiStoVáNí, se kterým vystupuje po celé České republice. Za rok objede na 200 českých měst a odehraje přes 400 představení. Kromě herectví spolupracuje s prestižní pánskou značkou Le Premier, kde funguje jako tvář a návrhář zároveň. Stále chová ovce na své chalupě na Vysočině, ale i tento svůj koníček přeměnil na částečné podnikání. Je také známý jako gastronaut, píše pro časopisy Gurmet a Newsweek. Jeho blog Gastromapa Lukáše Hejlíka, který vede se svou ženou Veronikou, začíná nabírat na velké popularitě, protože mapuje restaurace a kavárny po celé České republice a radí vám, že je někdy lepší si někam zajet, než se spálit. Především díky LiStOVáNí je neustále v pohybu, naučil se pracovat s prioritami, časem a nacházet ty nejlepší a nejrychlejší cesty k cíli. Časopis Forbes ho označil jako nejčastěji se přesunujícího se podnikavého člověka v naší zemi.

Nevyhovuje Vám termín?

Máte zájem o školení, ale dali byste přednost jinému termínu? Využijte laskavě tohoto formuláře a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.

Cena: 4900 Kč + DPH


Termín: 30/11/2015, 9:00 - 13:30

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 4,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Kapacita této akce již byla zcela naplněna. / This event is fully booked.

Nadcházející termíny

 • Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Workshop: Byznys podle Lukáše Hejlíka, herce a podnikatele was last modified: November 25th, 2015 by Daniel Vodrážka