Workshop: Diversity management s Renatou Mrázovou

Datum: 27/09/2017, 9:00 - 13:30
Místo konání: Prague Startup Centre
Jedinečná zkušenost: Realizujeme unikátní formát intenzivních 4,5 hodinových, prakticky zaměřených workshopů. Naše interaktivní workshopy jsou založené na předávání zkušeností předních osobností českého byznysu, které pro Vás vybíráme tak, aby Vás inspirovali k profesnímu i osobnímu růstu. Více...

Cena:
0.00 Kč + DPH


Když dva lidé dělají to samé, není to nikdy totéž. A právě v tom je síla diverzity. I přesto, že je dnes žhavým tématem, většina firem nedokáže s diverzitou správně pracovat a efektivní diversity management v praxi pokulhává. Přitom pestrost v týmu přináší nejen inovace a originální řešení, ale zároveň lepší finanční výsledky a snižování fluktuace zaměstnanců. Inspirujte se od Renaty Mrázové, globální HR ředitelky skupiny NN, a posuňte tak sebe i svou firmu k lepším výsledkům.

Ty nejúspěšnější firmy na trhu pochopily, že právě v diverzitě spočívá jejich konkurenční výhoda. Efektivní týmy složené z lidí různých pohlaví, věkových kategorií, národností, kultur, úrovní vzdělání nebo sexuální orientace nabourávají stereotyp, přináší inovativní řešení a zvyšují konkurenceschopnost firmy. Pokud s nimi ale nepracujeme správně, mohou být zdrojem chaosu. Tento workshop Vás naučí pracovat s různými druhy diverzity. Zjistíte, jak nastavovat pravidla spolupráce, motivovat tým jako celek i rozvíjet jednotlivé členy. Naučíte se pracovat s různými typy osobností a identifikovat jejich silné i slabé stránky. Zároveň zjistíte jak zvládat své vlastní předsudky.

Co se na workshopu dozvíte

 • Jaké jsou různé druhy diverzity a jak s nimi efektivně pracovat
 • Jak vytvářet různorodé týmy a jak nastavit pravidla pro spolupráci
 • Jak rozvíjet osobnostní potenciál jednotlivých členů týmů a jak pracovat s různými typy osobností a jejich silnými a slabými stránkami
 • Jak na generační diverzitu – generace X, Y a millenials
 • Proč je diverzita nezbytná pro inovace a lepší finanční výsledky
 • Jak pracovat s vlastními předsudky
 • Jsou kvóty účinným nástrojem diversity managementu a jak na ně

Termín: 27/09/2017, 9:00 - 13:30

Místo konání: Prague Startup Centre

Cena: 6,210.00 Kč + DPH (Cena se slevou 0.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

 • No events in this category
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Workshop: Diversity management s Renatou Mrázovou was last modified: September 6th, 2017 by Petra Vulterýnová