Workshop: Marketing 4.0 s Petrem Šmídem

Datum: 01/12/2017, 9:00 - 13:30
Místo konání: European Leadership and Academic Institute
Adresa: Jungmannovo náměstí 3, Praha 1, 11000

Cena:
0.00 Kč + DPH


Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Petr Šmíd o marketingu nejen mluví, ale také v Google vede marketing pro střední a východní Evropu a sbírá řadu ocenění. Své zkušenosti předává na workshopu Marketing 4.0.


Náš zákazník, náš pán. Jeho chování se však v posledních letech rapidně mění, především díky technologiím. Jak neztratit přehled o tom komu sloužíme, reagovat na trendy a správně nastavit a vyhodnocovat marketingový mix a strategii? S tím Vám pomůže nový workshop Marketing 4.0 s Petrem Šmídem, šéfem B2C marketingu Googlu pro střední a východní Evropu.

Lidé dnes získávají informace, tráví čas a nakupují zcela jinak. Ve světe chytrých telefonů, mobilních aplikací a e-shopů je čím dál tím těžší získat a udržet si zákazníky. Se správně nastavenou marketingovou strategií je to však jednodušší. Na nejnovější digitální trendy, které hýbou světem marketingu je potřeba rychle reagovat. A kdo o nich ví víc něž Google? Tento workshop Vám pomůže nastavit Váš marketingový mix a vytvořit komplexní marketingovou strategii založenou na nejnovějších poznatcích. Získáte jedinečný vhled do toho, co dnes ovlivňuje českého spotřebitele, jak vyhodnocovat získané informace o něm, a jak na ně efektivně reagovat a implementovat je. Také zjistíte, jak identifikovat ty správné „vychytávky“, ale také kterým se obloukem vyhnout.

Využijte znalostí a zkušeností předního experta na aplikaci nejnovějších trendů marketingu a registrujte se níže na jeho workshop pořádaný exkluzivně v rámci ELAI.

Co se na workshopu naučíte:

 • Jak využít a uplatnit aktuální digitální marketingové trendy ovlivňující spotřebitele
 • Co funguje na české spotřebitele ve srovnání se světem a jak toho využít
 • Jak najít a analyzovat svého digitálního spotřebitele
 • Jak “digitální příležitost” využily firmy všech velikostí a jak je můžete využít vy
 • Která data a nástroje se vyplatí sledovat a používat
 • Jak nejnovější trendy vyhodnocuje Google a jak je převádí do praxe

Petr Šmíd

Petr Šmíd vede v Google B2C marketing pro celou střední a východní Evropu. Svůj tým vybudoval od nuly a nyní s ním sbírá řadu interních i externích ocenění za inovativní marketingové kampaně – včetně Křišťálové lupy (2.místo) a Fénix (3. místo) za projekt Digitální garáž. Dříve působil v Googlu také jako šéf marketingu pro Českou republiku a Slovensko nebo šéf marketingu pro malé a střední podniky. Do Google přešel ze společnosti McKinsey & Company, kde strávil 7 let.


Co na Marketing 4.0 říkají účastníci?


Maximální kapacita: 20 lidí

 


Termín: 01/12/2017, 9:00 - 13:30

Místo konání: European Leadership and Academic Institute

Cena po slevě při včasné registraci: 0.00 Kč + DPH (Běžná cena 6,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

 • Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.
 • Nevyhovující termín

  Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
  Workshop: Marketing 4.0 s Petrem Šmídem was last modified: December 1st, 2017 by Hugo Mrázek