Workshop: Marketing 4.0 s Petrem Šmídem

Datum: 23/06/2017, 9:00 - 13:30
Místo konání: Prague Startup Centre
Zkušenost nad zlato: Váš čas je pro nás vzácný, proto realizujeme formát intenzivních 4,5 hodinových praktických workshopů založených na tom nejcennějším – zkušenostech těch nejzkušenějších na českém trhu. Naše workshopy nejsou jen jednorázovou záležitostí. Je to začátek procesu. Více...

Cena:
0.00 Kč + DPH


Náš zákazník, náš pán. Jeho chování se však v posledních letech rapidně mění, především díky technologiím. Jak neztratit přehled o tom komu sloužíme, reagovat na trendy a správně nastavit a vyhodnocovat marketingový mix a strategii? S tím Vám pomůže nový workshop Marketing 4.0 s Petrem Šmídem, šéfem B2C marketingu Googlu pro střední a východní Evropu.

Lidé dnes získávají informace, tráví čas a nakupují zcela jinak. Ve světe chytrých telefonů, mobilních aplikací a e-shopů je čím dál tím těžší získat a udržet si zákazníky. Se správně nastavenou marketingovou strategií je to však jednodušší. Na nejnovější digitální trendy, které hýbou světem marketingu je potřeba rychle reagovat. A kdo o nich ví víc něž Google? Tento workshop Vám pomůže nastavit Váš marketingový mix a vytvořit komplexní marketingovou strategii založenou na nejnovějších poznatcích. Získáte jedinečný vhled do toho, co dnes ovlivňuje českého spotřebitele, jak vyhodnocovat získané informace o něm, a jak na ně efektivně reagovat a implementovat je. Také zjistíte, jak identifikovat ty správné „vychytávky“, ale také kterým se obloukem vyhnout.

Využijte znalostí a zkušeností předního experta na aplikaci nejnovějších trendů marketingu a registrujte se níže na jeho workshop pořádaný exkluzivně v rámci ELAI.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak využít a uplatnit aktuální digitální marketingové trendy ovlivňující spotřebitele
  • Co funguje na české spotřebitele ve srovnání se světem a jak toho využít
  • Jak najít a analyzovat svého digitálního spotřebitele
  • Jak “digitální příležitost” využily firmy všech velikostí a jak je můžete využít vy
  • Která data a nástroje se vyplatí sledovat a používat
  • Jak nejnovější trendy vyhodnocuje Google a jak je převádí do praxe

Termín: 23/06/2017, 9:00 - 13:30

Místo konání: Prague Startup Centre

Cena: 6,900.00 Kč + DPH


Registrace

Rezervace na tuto akci je již uzavřená / Bookings are closed for this event.

Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Workshop: Marketing 4.0 s Petrem Šmídem was last modified: June 16th, 2017 by Petra Vulterýnová