Workshop ukazuje chytré využívání různorodosti managementu v podniku a možné cesty, jak z něj vytěžit co nejvíce. Pozornost bude věnována také osobnosti leadera a firemní kultuře. Workshop vede Renata Mrázová, HR ředitelka globální společnosti NN Group a současně předsedkyně představenstva NN Life and Pension pro ČR a SR a zároveň, podle každoročního žebříčku Hospodářských novin, jedna z Top 25 žen českého byznysu.

Témata:

  • Jak být jedinečným leaderem.
  • Jak vedení uplatňovat v každodenním životě firmy.
  • Jak vytvořit funkční různorodé týmy a jak je vést.
  • Jak motivovat zaměstnance k dosažení vysokých cílů.
  • Jak se neřídit stereotypy při hodnocení a motivaci podřízených.
  • Jak vytvářet inspirativní a kreativní kulturu v rámci firmy.
  • Jak vést tým tak, aby se to odrazilo v kvalitě zkušeností zákazníků.

Krátce k lektorce:

Renata Mrázová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Hospodářská politika a obchodní podnikání. Finanční ředitelkou se poprvé stala již ve 27 letech ve farmaceutické společnosti Astra. Jako finanční ředitelka pro ČR a Slovensko působila i v ING, a to od roku 2000, poté zde zastávala funkci generální ředitelky ING pro Českou republiku a Slovensko. V současné době působí převážně v Nizozemí, kde zastává funkci globální HR ředitelky Skupiny NN a zároveň předsedkyně představenstva NN Life and Pension pro ČR a SR. Ke své práci se navíc věnuje dobrovolnictví a podílí se na mnoha projektech (např. coby mentorka v programu Equilibrium), které podporují ženy v manažerských pozicích a zabývají se tématem diverzity na pracovišti.

Nejbližší události:

Žádný

Nevyhovuje Vám termín?

Máte zájem o školení, ale dali byste přednost jinému termínu? Dejte nám prosím o svém zájmu vědět pomocí formuláře níže a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzen další datum tohoto workshopu.

Jméno a příjmení *

Email *

Telefon

Firma

Pracovní pozice

O který/které workshopy máte zájem *

captcha

* Povinný údaj

Workshopy: Leadership a motivace týmu s Renatou Mrázovou was last modified: October 12th, 2015 by help