Workshop: Vize nástrojem růstu s Janem Matějů

Vize nástrojem růstu s Janem Matějů

Registrujte se na nadcházející termíny:

Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Jan Matějů o vytváření vize a její aplikaci nejen mluví, ale také ji úspěšně vytváři a naplňuje jako CEO DámeJídlo. Své zkušenosti předává na workshopu Vize nástrojem růstu.


Čím chceš být až vyrosteš? Otázka, která nás straší celé naše dospívání. Zároveň nám ale pomáhá určit kam směřujeme, a jaké kroky k tomu musíme podniknout. Dává nám vizi. Totéž je potřeba pro Váš tým i pro celou firmu. Rychle rostoucí firmy řeší, jak růst udržet, tradiční zase jak jej znovu nastartovat nebo inovovat svůj business model. V obou případech je nutné mít silnou vizi, čím má společnost být. Je totiž zárukou, že zůstanete v každé situaci relevantní pro zákazníky.

Vize není jen téma pro marketing. Určuje budoucnost celé firmy a kroky celého týmu. Je základem pro stanovení strategických cílů a určení konkrétních změn, které je třeba k dosažení tohoto stavu provést. Jan Matějů, šéf nejúspěšnější české služby na rozvoz jídla DámeJídlo, Vám pomůže definovat vizi pro Váš tým či pro celou firmu. Dozvíte se, jaké nástroje použít pro její formování, koho do procesu zapojit, a jak s vizí pracovat dál. Naučíte se komunikovat vizi dovnitř týmu, stanovit podle ní strategii, definovat konkrétní kroky pro její dosažení a vytvořit relevantní cíle pro členy týmu tak, aby všichni táhli za jeden provaz. Zároveň se naučíte, jak komunikovat vizi navenek, a jak měřit progres a nastavit OKRs (Objectives and Key Results). Správně definovaná, silná vize Vám zajistí lepší výsledky a růst. Díky sérii praktických cvičení si vše vyzkoušíte na svém vlastním příkladu. Jste připraveni?

Co se na workshopu naučíte:

  • Jakou roli hraje vize ve fungování týmu a firmy
  • Jaké nástroje použít pro formování vize
  • Jaký je proces vytváření vize, koho zapojit, a jak vizi dlouhodobě udržovat
  • Jak vizi efektivně komunikovat interně i externě vůči zákazníkům
  • Jak navzájem sladit vizi s firemní kulturou, brand positioningem, akčními plány a strategiemi a s obchodními cíli
  • Jak nastavit OKR (Objectives and Key Results) a proč fungují lépe než KPI

 


Jan Matějů

Jan Matějů je CEO společnosti DámeJídlo, jednoho z nejúspěšnějších českých startupů a zároveň služby na rozvoz jídla. Na této pozici už dva roky od základů mění vizi společnosti, která nyní začíná přinášet své první ovoce. Do DámeJídlo přešel ze společnosti Staropramen, kde měl jako Commercial Excellence Director na starosti sjednocení a rozvoj veškerých komerčních aktivit firmy napříč obchodními kanály. Má také dlouholeté zkušenosti z O2, kde působil na vedoucích pozicích jak v Praze, tak v Mnichově.


Maximální kapacita: 15 lidí

Cena se slevou 15% na nový workshop: 5 865 Kč + DPH

Délka: 4,5 hodiny

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Vize nástrojem růstu s Janem Matějů was last modified: October 5th, 2018 by Adam Cironis