Workshop: Kreativní myšlení s ekonomem Tomášem Sedláčkem

Kreativní myšlení s Tomášem Sedláčkem
Registrujte se na nadcházející termíny:

 

 

 

 

 

Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Tomáš Sedláček o kreativitě nejen mluví, ale také je jedním z našich nejoriginálnějších myslitelů a autorů. Své zkušenosti předává na workshopu Kreativní myšlení.


Je lepší být bohatý a zdravý než nemocný a chudý. Toto tvrzení se zdá být jasné a nezpochybnitelné. Ale co když se zpochybnit dá? Stačí k tomu jen ta správná dávka kreativního myšlení.

I myšlení můžete natrénovat. Kdo chce v dnešní době uspět, musí být kreativní a neustále inovovat. Nároky na produktivitu a rychlost nás ale nutí zabřednout do rutiny. Naučte se na každodenní situace i důležité projekty dívat novýma očima. Tento workshop Vám pomůže přistupovat ke starým a zaběhlý tématům s otevřenou myslí. Naučíte se, jak vést a strukturovat své myšlenkové procesy, tak aby vedly k neotřelým a unikátním postřehům a obohatily tak Vás i ostatní. Pomocí řady cvičení a myšlenkových map zjistíte, že i vy dokážete svou mysl rychle přinutit, aby „vylezla z krabice“ (out-of-the-box).

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak přemýšlet nově o starých tématech
  • Jak vést myšlenky k originálním postřehům
  • Jak mapovat myšlenkové procesy a rozvíjet ty klíčové
  • Jak mít neustále otevřenou mysl pro nové podněty
  • Jak procvičovat a zdokonalovat své myšlení
  • Jak prosazovat myšlenky a nápady před oponenty
  • Jak strukturovat písemný a mluvený projev

Tomáš Sedláček:

Tomáš Sedláček patří mezi špičkové české ekonomy a známé intelektuály, jeho kniha Ekonomie dobra a zla byla přeložena do mnoha jazyků. Již mnoho let veřejně prezentuje a jeho rétorické a prezentační schopnosti jsou proslulé, je vyhledávaným mezinárodním řečníkem. Patří také mezi originální myslitele, kteří dovedou inovativně a neotřele přemýšlet a strukturovat tok myšlenek.


Účastníci minulých workshopů jej hodnotili takto:

TSKMQ01
TSKMQ02
TSKMQ03

Maximální kapacita: 20 lidí

Standardní cena: 6900 Kč + DPH
10% sleva při registraci 2 míst: 6210 Kč + DPH
15% sleva při registraci 3 a více míst: 5865 Kč + DPH
Délka: 4,5 hodiny

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Kreativní myšlení s ekonomem Tomášem Sedláčkem was last modified: November 28th, 2018 by Hugo Mrázek