Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací

Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací

Registrujte se na nadcházející termíny:

Sleva 20% do 31. 7. v rámci kampaně Léto chytře s ELAI

V ELAI Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Milan Vašina,bývalý CEO T-Mobile a Slovak Telekom, Vás provede leadershipem v době změn.


Chceme-li dosáhnout v dnešní době úspěchu, tak je zapotřebí se naučit umět navigovat v nových vodách a přizpůsobit se novým trendům a očekáváním. Toto platí také v oblasti leadershipu. Neustále měnící se povaha práce, zvyšující se provázanost pracovních pozic, zplošťování organizační struktury, blížící se automatizace a robotizace, stejně jako mnoho dalších změn vytváří zcela nová očekávání pro všechny, kdo vedou další osoby, týmy či organizace. Díky zkušenostem a znalostem přední byznysové osobnosti České republiky, Milana Vašiny, se na tomto exkluzivním workshopu ELAI naučíte jak být úspěšným lídrem v době změn.

Co se na workshopu naučíte:

  • Co je to leadership v době změn.
  • Jak naslouchat na všech úrovních.
  • Jak posilovat pravomoci a zapojit ostatní.
  • Jak komunikovat vize a strategie.
  • Jak vybudovat TOP team.
  • Jak komunikovat autenticky na všech úrovních.
  • Jak komunikovat hodnoty a měnit firemní kulturu.

V rámci workshopu budete také inspirováni čtyřmi ukázkovými studiemi (case studies) k tématům workshopu přímo z praxe lektora.


Krátce o lektorovi:

Milan Vašina, CEO společnosti T – Mobile a Slovak Telekom působí jako úspěšný manažer a lídr v oboru telekomunikací a ICT již více než 20 let. Jím vedené společnosti jsou nejlepší ve skupině Deutsche Telekom co se týče inovací i finančních výsledků. Posledních 11 let se v roli CEO podílel na implementaci růstových strategií, akvizici firem i jejich integraci a na změnách řídících modelů. Je zodpovědný za cca 7 tisíc zaměstnanců a za výnosy vyšší než 46 miliard korun. Zasazuje se o budování kultury spolupráce, osobní zodpovědnosti a autentického leadershipu. Je držitelem ocenění Best Telecoms CEO, Eastern Europe. Díky své dlouholeté praxi a zkušenostem nabízí naprosto jedinečný náhled do problematiky leadershipu v době změn na českém trhu.

Maximální kapacita: 25 lidí


Sleva 20% do 31. 7. v rámci kampaně Léto chytře s ELAI


Registrujte se na nadcházející termíny:

Leadership v době změn s Milanem Vašinou, lídrem v oboru telekomunikací was last modified: July 17th, 2018 by Adam Cironis