Náš přístup

European Leadership & Academic Institute (ELAI) vznikl jako platforma, místo setkávání a prostor pro sdílení profesních zkušeností a inspirativních nápadů. Vytváříme alternativní kontaktní místo, kde neexistují geografické hranice ani mantinely pro nové nápady, myšlenky a pro spolupráci se zajímavými osobnostmi napříč obory. V oblasti vzdělávání spolupracujeme s těmi, kteří se ve své práci nebojí nových nápadů, dívají se na věci z různých pohledů, překonávají vlastní hranice a chtějí své zkušenosti sdílet s ostatními. Chceme přispět k tomu, aby Češi s velkým potenciálem častěji využívali příležitosti k uplatnění se doma i za hranicemi ČR.

Pokud mi něco jen povíš, nejspíš zapomenu; pokud mi to i ukážeš, nejspíš si vzpomenu; ale nech mne se zúčastnit a vše si vyzkoušet a já pochopím.

Konfucius

Leaders in Business

Hlavní myšlenkou konceptu Leaders in Business je sdružovat osobnosti ze světa velkého businessu, které mají dlouholeté zkušenosti s prací na nejvyšších manažerských pozicích lokálního i mezinárodního významu. V průběhu své kariéry řídili tito lidé jak malé týmy, tak společnosti se stovkami zaměstnanců. V praxi mnohokrát uplatnili své teoretické znalosti z oblasti řízení, marketingu, sales, firemní kultury či motivace, a tím si ověřili, které postupy skutečně fungují. Tyto osobnosti spojuje touha neustále na sobě pracovat, vzdělávat se, přicházet s novými nápady a rozhlížet se kolem sebe. Přijďte si na naše otevřené workshopy poslechnout jejich rady, zkušenosti a osvědčené typy jak uspět.

Lektoři Leaders in Business

LiB_bartakLiB_chaloupkovaLiB_moigneLiB_saitzLiB_stracarLiB_wichterleLiB_Zadak


Experts

Hluboké teoretické znalosti našich odborných lektorů se propojují s jejich dlouholetou praxí, kterou získali ve svých oborech. Vlastní odbornost navíc tito lektoři dokáží ve srozumitelné formě velmi dobře předávat ostatním. Účastníci našich workshopů mohou získané znalosti ihned aplikovat v praxi, a získat tak přímou zpětnou vazbu a ujasnit si, kam se dále posouvat a v čem se zlepšovat. Vyzkoušejte naše workshopy a zažijte vše na vlastní kůži.

Lektoři Experts

E_maraE_sedlacekE_spacekE_SoalE_kadlecE_francE_Zeman


Out of the Box

Koncept workshopů Out of the Box je určen především těm, jež se zajímají o názory a návyky úspěšných osobností napříč obory. Naši lektoři nabízejí neotřelý pohled na svět byznysu, protože za jejich úspěchem je kromě talentu, píle a tvrdé práce také odvaha opustit zajeté koleje a překročit své hranice. Hledáte inspiraci, která vám pomůže začít s vlastním podnikáním nebo potřebujete již v zaběhlém byznysu posunout věci kupředu? Navštivte naše workshopy a naučte se myslet „out of the box”.

Lektoři Out of the Box

OotB_cuprOotB_hejlikOotB_horeniOotB_MilerovaOotB_SimunekOotB_Kraus

Náš přístup was last modified: December 22nd, 2015 by Daniel Vodrážka