Co se na workshopu dozvíte:
 
Část leadership:
  • jak úspěšně uvést a etablovat na trhu novou značku? Zkušenosti lektora při rozjezdu Forbes Česko
  • jak nejefektivněji dosáhnout firemních deadlinů?
  • jak vést úspěšně tým?
  • Leadership v podání Petra Šimůnka
Část úspěch:
  • jak se dostat do Forbes?
  • jak prodat firemní či osobní úspěch co nejlepším příběhem?
  • jak definovat klíčová sdělení úspěchu a podat je tak, aby zaujala?
  • jak přesvědčit obsahem?
Součástí workshopu bude písemné cvičení ve kterém se naučíte, jak vytříbit vlastní styl popisu příběhu Vašeho úspěchu. Jako dárek získáte grafiku se svou tváří na titulní straně Forbes Česko.
 
Krátce k lektorovi:
 
Petr Šimůnek je český novinář. V médiích je víc než dvacet let, má zkušenost z tisku, televize i rádia. V současné době vede českou verzi časopisu Forbes. Zároveň připravuje a moderuje Den podle a také sobotní ekonomický pořad Ekofórum na stanici Český rozhlas Plus. Vystudoval VŠE v Praze, studoval také na Johannes Kepler Universität v Linci a absolvoval studijní pobyt na Green College, Oxford University. V novinářské práci se zabývá především ekonomickou žurnalistikou, šest let vedl jako šéfredaktor Hospodářské noviny, předtím pracoval jako zástupce šéfredaktora MF DNES. Vedle toho také moderoval televizní debatu Nedělní partie na Primě a Pressklub na Frekvenci 1. Za ekonomickou žurnalistiku byl oceněn Cenou guvernéra ČNB. Rád cestuje po světě, věnuje se karate a potápění.
 


Nejbližší události:

30.01.2019

Date/Time Event
30/01/2019
9:00 - 13:30

04.04.2019

Date/Time Event
04/04/2019
9:00 - 13:30

HubHub, Praha 1

Nevyhovuje Vám termín?

Máte zájem o školení, ale dali byste přednost jinému termínu? Dejte nám prosím o svém zájmu vědět pomocí formuláře níže a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzen další datum tohoto workshopu.

Jméno a příjmení *

Email *

Telefon

Firma

Pracovní pozice

O který/které workshopy máte zájem *

captcha

* Povinný údaj

Nevyhovující termín – Leadership a úspěch v podání Petra Šimůnka, šéfredaktora Forbes Česko was last modified: February 24th, 2016 by Petra Vulterýnová