Úspěšné společnosti nemusí nutně mít ty nejlepší produkty, nebo nabízet nejnižší ceny, rozhodně ale mají v týmu ty nejlepší obchodníky. Pokud nejste v obchodu úplným nováčkem a rádi byste dále zdokonalovali své obchodní dovednosti, je tento workshop nabitý praktickými ukázkami a situacemi šitý na míru právě vám. Důležité: Workshop je vedený pouze v angličtině.

Témata:

  • Sedm pravidel jak navázat vztah s budoucím zákazníkem
  • Otázky, které Vám pomohou určit pravděpodobnost úspěchu obchodní příležitosti
  • Jak ukázat přidanou hodnotu
  • Vtáhněte zákazníka do diskuse, umožněte mu najít si pro sebe nejlepší řešení, které si od Vás koupí
  • Sedm nejlepších způsobů, jak uzavřít obchod a kdy je vhodné je použít

Krátce k lektorovi:

Mike Soal pochází z Jižní Afriky. Během své profesionální kariéry působil ve výkonných manžerských funkcích v Jižní Africe, Velké Británii, Japonsku a v České republice. V roli poradce pracoval pro společnoti napříč kontinenty – v Evropě, Austrálii a na Dálném Východě a založil dvě úspěšné společnosti ve Velké Británii. V oblasti byznysu, prodeje a marketingu má více než třicet let zkušeností. V roli mentora a kouče pomáhá současným manažerům nalézt jejich klíčové faktory úspěchu, posouvat se dál nejen v profesním životě a dlouhodobě si udržet kvalitní a motivovaný tým zaměstnanců.

Nejbližší události:

Žádný

Nevyhovuje Vám termín?

Máte zájem o školení, ale dali byste přednost jinému termínu? Dejte nám prosím o svém zájmu vědět pomocí formuláře níže a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzen další datum tohoto workshopu.

Jméno a příjmení *

Email *

Telefon

Firma

Pracovní pozice

O který/které workshopy máte zájem *

captcha

* Povinný údaj

 

Obchodní dovednosti pro pokročilé was last modified: October 12th, 2015 by Daniel Vodrážka