Workshop: Práce s prioritami s trenérem Apple Petrem Márou

Práce s prioritami s Petrem Márou
Registrujte se na nadcházející termíny:

Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Petr Mára o time managementu nejen mluví, ale už po mnoho let aplikuje ve svém životě a ve firmách vlastní originální metodu, postavenou na technikách Getting Things Done. Své zkušenosti předává na workshopu Práce s prioritami.


Topíte se v záplavě úkolů, nevíte co dřív a marně se snažíte uspořádat si práci? Poté je pro Vás tento workshop řešením. Pod vedením zkušeného lektora Petra Máry se dozvíte, jak se na time management podívat optikou moderních přístupů a metod, a jak je implementovat do Vaší praxe, ale také osobního života. Získáte konkrétní tipy, jak používat různé nástroje pro správu času, ať už je to počítač, telefon nebo klasický diář. Cílem tohoto workshopu je dát Vám dostatek informací a podnětů pro získaní kontroly nad Vašimi projekty, cíli a prioritami. Zároveň Vám pomůže minimalizovat stres, dělat Vaši práci efektivněji a odcházet domů s čistou hlavou.

Co se na workshopu naučíte:

  • Stěžejní pilíře metod time managementu a jejich vysvětlení.
  • Pochopíte, jak funguje náš mozek a naučíte se využít této znalosti pro plánování.
  • Jak získat kontrolu nad každodenní situací.
  • Definovat si cíle a vytvořit dlouhodobé horizonty.
  • Zjistit, jak vyrušování ovlivňuje naši produktivitu, a dozvědět se, co s tím dělat.
  • Jak minimalizovat stres.

Petr Mára:

Petr Mára je certifikovaný trenér, který úzce spolupracuje se společností Apple na školeních a nasazení systému iOS a OS X ve firemním prostředí. V regionu Evropy, Středního východu, Indie a Afriky přednáší v rámci konferencí Apple praktické využití platformy iOS ve firmách i korporacích. Zájem o vzdělávání a technologie jej provází od dětství a s tím i snaha ovládnout čas. Propojení efektivity, produktivity a technologií se promítá do školení time managementu, o kterém Petr v Česku řadu let přednáší. Ve volném čase se vedle rodiny věnuje freedivingu a natáčení podcastů.


Účastníci předchozích workshopů jej hodnotili takto:

PMPSPQ02
PMPSPQ05
PMPSPQ01
PMPSPQ04
PMPSPQ03


Maximální kapacita: 20 lidí
Standardní cena: 6900 Kč + DPH
Délka: 4,5 hodiny

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Práce s prioritami s trenérem Apple Petrem Márou was last modified: October 5th, 2018 by Hugo Mrázek