Workshop: Pokročilé prezentační dovednosti s ekonomem Tomášem Sedláčkem

Workshop: Pokročilé prezentační dovednosti s Tomášem Sedláčkem

Registrujte se na nadcházející termíny:

Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Tomáš Sedláček o rétorice nejen mluví, ale také již 15 let téměř každý den vystupuje a prezentuje před nejrůznějšími publiky. Své zkušenosti předává na workshopu Prezentační dovednosti.


Místnost plná lidí, na řadě jste Vy se svou prezentací. Situace, kterou již zažil nebo pravidelně zažívá každý z nás, ať už na poradách, schůzkách s vedením, či při představování nového projektu. Ale jak zaručit, aby Vás lidé opravdu poslouchali? A jak udělat z běžného tématu nevšední zážitek? Stačí procvičit Vaše prezentační dovednosti.

Na workshopu se dozvíte se, co Vám zajistí pozornost, ale také čemu se zaručeně vyhnout a co dělat, když selže technika. Zjistíte, jak určit, která sdělení jsou klíčová a co je jen „omáčka“ a naučíte se strukturovat Vaše argumenty co nejúderněji. Zdokonalíte se v práci s gesty, vlastní řečí těla i emocemi publika, na jehož reakce budete schopni rychle a dobře reagovat. A to vše si také rovnou sami vyzkoušíte a dostanete okamžitý feedback.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak zdokonalit své prezentační dovednosti.
  • Jak připravit svou prezentaci.
  • Jak zaujmout publikum a udržet si jeho pozornost.
  • Jak přesvědčivě prezentovat své myšlenky.
  • Kdy využít audiovizuální pomůcky a kdy se jich vyvarovat.
  • Jak vtáhnout publikum do své prezentace.
  • Jak pracovat s emocemi a reakcemi posluchačů.
  • Jak efektivně strukturovat své myšlenky během prezentace.
  • Jak využít řeč těla.
  • Jak zanechat v posluchačích po skončení prezentace co největší dojem.

Krátce o lektorovi:

Tomáš Sedláček patří mezi špičkové české ekonomy a známé intelektuály, jeho kniha Ekonomie dobra a zla byla přeložena do mnoha jazyků. Již spoustu let veřejně prezentuje a jeho rétorické a prezentační schopnosti jsou všeobecně proslulé. Patří také mezi originální myslitele, kteří dovedou inovativně a neotřele přemýšlet a strukturovat tok myšlenek.


Účastníci minulých workshopů jej hodnotili takto:

QSPD02
QSPD01
QSPD03

Maximální kapacita: 12 lidí
Standardní cena: 7900 Kč + DPH
10% sleva při registraci 2 míst: 7110 Kč + DPH
15% sleva při registraci 3 a více míst: 6715 Kč + DPH
Délka: 4,5 hodiny

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Pokročilé prezentační dovednosti s ekonomem Tomášem Sedláčkem was last modified: November 28th, 2018 by Hugo Mrázek