Workshop: Business Storytelling s šéfredaktorem Forbes Petrem Šimůnkem

 

Registrujte se na nadcházející termíny:

Ty nejlepší značky na světě nemají jen dobrý produkt, ale umí skvěle vyprávět. Neprodávají produkty, ale pocity.

Seth Godin

Jak vyprávět příběh, i ten svůj, a lépe se tak prodat? Nejoblíbenější značky jsou vybudované na pozadí poutavého příběhu. Nike neprodává jen oblečení, ale schopnost překonat překážky. Coca-Cola není pouze sladká limonáda, ale pocit štěstí a přátelství. To, jak vyprávíte Váš firemní příběh, či prezentujete Vaše výrobky nebo služby zákazníkovi, rozhoduje nejen o prodeji samotném, ale také o tom, zda se k Vám zákazník bude vracet opakovaně.

Totéž platí i pro Váš osobní příběh. Správně strukturovaný osobní příběh, který ohromí náboráře, investory či nadřízené může nastartovat Váš kariérní růst raketovým tempem.

Kvalitní produkt je základem úspěchu. V dnešní době je však stejně důležité také to, jak jej prezentujete svému okolí. Naučte se vyprávět příběh, který přesvědčí i ty nejnáročnější na obsah.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak vyprávět příběh Vašeho firemního či osobního úspěchu?
  • Jak vybrat klíčová sdělení a podat je tak, aby zaujala?
  • Jak na obsahový marketing a jak přesvědčit Vaše zákazníky?
  • Jak na trh úspěšně uvést novou značku a etablovat ji?
  • Co stojí za úspěchem Forbes a jak se do něj dostat?

Součástí workshopu bude písemné cvičení, díky kterému se naučíte vyprávět příběh Vašeho úspěchu. Jako dárek získáte fotografii se svou tváří na titulní straně Forbes Česko.


Pro koho je workshop určený:

Workshop Umění prezentace klíčového sdělení je ideální pro každého, komu záleží na jeho kariéře. Primárně je však určen pro obchodníky, obchodní zástupce, “salesáky”, či marketéry.


Lektor Petr Šimůnek:

Petr Šimůnek je šéfredaktor české verze prestižního časopisu FORBES, kterou začal v roce 2011 v České republice vydávat. Jako úspěšný novinář se v médiích pohybuje již více než dvacet let. Zabývá se především ekonomickou žurnalistikou, za kterou byl také oceněn Cenou guvernéra ČNB. Šest let vedl na pozici šéfredaktora Hospodářské noviny, předtím pracoval jako zástupce šéfredaktora MF DNES. Kromě tisku má unikátní zkušenosti také z rádi a televize. Pravidelně připravuje a moderuje Den podle a také sobotní ekonomický pořad Ekofórum na stanici Český rozhlas Plus. Dříve moderoval televizní debatu Nedělní partie na Primě. Vystudoval VŠE v Praze, studoval také na Johannes Kepler Universität v Linci a absolvoval studijní pobyt na Green College, Oxford University. Je velkým nadšencem cestování po světě, rád se také věnuje karate a potápění.


Co na Příběh prodává říkají účastníci workshopu?

PSPPQ01
PSPPQ02
PSPPQ03

 

 

 

 

Maximální kapacita: 15 lidí
Standardní cena: 7 900 Kč + DPH
Délka: 4 hodiny

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Business Storytelling s šéfredaktorem Forbes Petrem Šimůnkem was last modified: October 5th, 2018 by Hugo Mrázek