Pro firmy

Nabízíme Vám školení přímo ve Vaší firmě ušité na míru Vašim potřebám.

Zařídíme Vám unikátní firemní akci na zakázku – ať už formou workshopů, diskuzí, přednášek či konferencí – na zadané téma. Vypracujeme vhodný program a zajistíme pro Vás exkluzivní řečníky dle Vašich preferencí.

Dopřejte svým zaměstnancům jedinečná a inspirativní setkání a probuďte v nich novou motivaci a ambice!

Pokud Vás zajímají naše otevřené workshopy, rádi bychom Vás upozornili na možnost předplacených balíčků. Vy a vaši kolegové si tak můžete workshopy užít se slevou. Přehled aktuálně připravovaných workshopů naleznete v sekci nadcházející události.

Pro více informací využijte kontaktního formuláře níže a my se Vám obratem ozveme. Pokud nás chcete kontaktovat přímo, obraťte se na Veroniku Bumbalovou na bumbalova@elai.cz, případně na mobil +420 606 744 567.

Nabídku našich workshopů si můžete také stáhnout v PDF.

Na spolupráci s Tomášem Sedláčkem si cením, že nám umožnil nahlédnout na téma prezentačních dovedností z netradičního pohledu. Pomohl firemním prezentátorům dodat inspiraci, energii a nadšení. Z workshopu si účastníci odnesli konkrétní zpětnou vazbu na svůj prezentační výkon od lektora i jednotlivých účastníků a praktické rady, které měli možnost si vyzkoušet při následujícím celofiremním setkání zaměstnanců.

Ing. Marie Rajdlová

HR Manager, Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o.

S ELAI jsme spolupracovali při výběru speakerů pro sérii setkání s účastníky našeho Country Talent Development Programu. Na základě zadání nám nabídli širokou paletu zajímavých a inspirativních osobností, ze kterých byla radost vybírat. Talenty na všech úrovních seniority, od mladých nadějných zaměstnanců až po vyšší management tak měli možnost se setkat a diskutovat např. s Tomášem Sedláčkem, Martinem Saitzem, Jaroslavem Bartákem či Davidem Markem. Následný feedback od našich zaměstnanců byl ve velké většině velice pozitivní. Spolupráci s ELAI mohu doporučit i po organizační stránce, setkala jsem se z jejich strany vždy jen s rychlými a vstřícnými reakcemi.

Ing. Lucie Gürtlerová

Leadership & Development Specialist, Siemens, s.r.o.

Workshop s panem Krausem se mi velmi líbil. Především mě překvapil velký rozhled, který pan Kraus má a jak dokáže výstižně pojmenovat a zobecnit své konkrétní zkušenosti tak, aby si je posluchač mohl připodobnit vlastním situacím. Velmi inspirativní.

Kateřina Sýkorová

Learning & Development Specialist, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Napište nám!

7 + 10 =

Pro firmy was last modified: April 10th, 2017 by admin