Petr Mára

Petr Mára

Certifikovaný trenér Apple a lektor zaměřený na time management

Petr je Technology Evangelist – pomáhá firmám i jednotlivcům s používáním a pochopením technologií a toho, jakou změnu pro nás představují. Zároveň je certifikovaný trenér společnosti Apple a v rámci Evropy a Asie vystupuje jako řečník na konferencích zaměřených na využití iOS ve firemním prostředí a ve vzdělávání.

Od dětství jej provází zájem o vzdělávání, technologie a budoucnost, a s tím i snaha ovládnout čas. Propojení efektivity, produktivity a technologií se promítá do školení time & priority managementu, o kterém Petr v Česku řadu let přednáší.

Za nejzajímavější na své práci považuje fakt, že má možnost zastupovat a prezentovat Apple na zahraničních konferencích a tyto konference řídit. Tento vhled do té firmy a osvojení si konkrétních postupů a přístupů k výsledku, cíli a kvalitě, mu podle něj mimo jiné přináší způsob uvažování, ze kterého se dá těžit celý život.

Pro ELAI Petr vede workshop Práce s prioritami.


Petr pod drobnohledem, aneb co se kde píše: 

📺 Rok 2017 Petra Máry: Youtube kanál, byznys v Čechách i v zahraničí a potlačení ega, MladýPodnikatel.cz

🗞  5 aplikací, bez kterých bych nepřežil: Petr Mára, Dotekomanie, 19. 5. 2017

🗞  Steve Jobs byl vizionář. Dobře připravil firmu na dobu, až tady nebude, myslí si propagátor Applu, Hospodářské noviny, 21. 10. 2015

📺  Steve Jobs dokázal jít přes mrtvoly, aby dosáhl svého, Apple ale vychoval k samostatnosti, DVTV, 21. 10. 2015

 

Petr Mára was last modified: January 6th, 2018 by help
Skills

Posted on

24.09.2014