Spolupráce s ELAI byla vždy bezproblémová, ať už šlo o školení pro top manažery nebo specializované pracovníky (nákup, logistika). To, co oceňujeme nejvíce jsou trenéři, kteří mají přímou pracovní zkušenost, nejsou jen teoretici, ale opravdoví partneři pro kvalitní debatu se schopností zaujmout a motivovat.

Barbora Taušová

HR Manager, IKEA Hanim, a.s.

ELAI se pro nás stal přirozeným partnerem pro práci s veřejností, který kromě výborných služeb, umí nabídnout i flexibilitu a příjemný zážitek ze spolupráce. Ing. Lukáš Němec

Generální ředitel, GRANTIKA České spořitelny, a.s.

ELAI cílí na skupinu lidí, kteří se ptají, co je pod povrchem obyčejných sdělení. Michal Mejstřík

předseda Mezinárodní obchodní komory ICC ČR, patron ELAI, Komora ICC ČR

ELAI vnímám jako užitečný počin. Za každou úspěšnou iniciativou musí být kvalitní lidé, a to ELAI odlišuje.

Taťána le Moigne

Ředitelka pobočky Google ČR a SR, patronka a lektorka ELAI, Google

S ELAI jsme spolupracovali při výběru speakerů pro sérii setkání s účastníky našeho Country Talent Development Programu. Na základě zadání nám nabídli širokou paletu zajímavých a inspirativních osobností, ze kterých byla radost vybírat. Talenty na všech úrovních seniority, od mladých nadějných zaměstnanců až po vyšší management tak měli možnost se setkat a diskutovat např. s Tomášem Sedláčkem, Martinem Saitzem, Jaroslavem Bartákem či Davidem Markem. Následný feedback od našich zaměstnanců byl ve velké většině velice pozitivní. Spolupráci s ELAI mohu doporučit i po organizační stránce, setkala jsem se z jejich strany vždy jen s rychlými a vstřícnými reakcemi.

Lucie Popelková

Leadership & Development Specialist, Siemens, s.r.o.

ELAI přináší do České republiky mezinárodní kontext.

Tomáš Sedláček

Ekonom ČSOB, patron a lektor ELAI, ČSOB

Reference was last modified: October 17th, 2017 by admin