O týdnu inovací

Největší událost roku zaměřená na inovace, moderní technologie, umělou inteligenci a koncept chytrých měst.

Svět se zdokonaluje, nové vize se okamžitě mění v technologie. Získejte přehled o možnostech, které nabízí inovace a moderní technologie a jak vám, vaší společnosti nebo vašemu městu mohou usnadnit život.

Týden inovací se uskuteční ve dnech 23. – 29. května 2016 na několika místech republiky s cílem seznámit firmy, města a také širší veřejnosti s nejnovějšími světovými trendy na poli inovací a moderních technologií a propagovat české inovací a invence.

Vrcholem Týdne inovací se stane dvoudenní událost “Inovace na vlnách” v pražské Cargo Gallery. Páteční konference představí současné trendy v oblasti inovací a moderních technologií, příklady jejich využití v běžném životě a zajímavé projekty, které již fungují v ČR nebo zahraničí. Sobotní událost “Nanoden v Praze” nabídne malým i velkým návštěvníkům příležitost vyzkoušet si nejnovější technologie českých nanofirem na vlastní kůži.

Týden inovací se koná pod záštitou Pavla Bělobrádka, místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace, Adriany Krnáčové, primátorky hlavního města Prahy a Velvyslanectví USA.

Pro více informací přejděte prosím na webové stránky projektu.

Týden inovací was last modified: April 19th, 2016 by Petra Vulterýnová