Workshop: Komunitní leadership s Danielem Francem

 

Registrujte se na nadcházející termíny:

Sleva 20% pro EARLY BIRDS

Více praxe, méně teorie! V ELAI Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Daniel Franc o Komunitním leadershipu nejen mluví, ale především založil a vede Google Development Groups, největší komunitu developerů na světě. 


Vytvořte živou komunitu kolem Vašeho produktu nebo služby a využijte její potenciál k posílení Vaší značky a konkurenční výhody. Komunita je rozhodně víc než jen „lajky“ a fanoušci na sociálních sítích. Komunitu tvoří Vaši stávající i potenciální zákazníci, kteří rozhodují o tom, jestli se z Vás stane „love brand“ bez ohledu na to, jestli se věnujete daňovému poradenství nebo prodeji palet na výrobu nábytku. Komunity kolem Vaší značky se dají systematicky posilovat ve prospěch Vašeho brandu.

Starbucks tvoří komunita lidí, kteří milují dobré a rychlé kafe. Nike tvoří komunita lidí, kteří milují běhaní. Red Bull tvoří komunita lidí, kteří milují dobrodružství a energii. A ani jedna z těchto komunit nevznikla náhodou! Daniel Franc, který založil komunitu Google developerů, jednu z největších komunit na světě, Vás na tomto jedinečném workshopu přesvědčí, že správně řízená komunita Vám zvýší konkurenční výhodu, vizibilitu a velmi efektivním způsobem přispěje k růstu Vašeho byznysu.

Co se na workshopu naučíte:

  • Co jsou komunity, jak mohou posloužit Vaší organizaci a jak jich správně využít.
  • Jak vytvořit Vaši komunitu a jaké jsou její základní pilíře.
  • Jak komunitu řídit a jakých chyb se vyvarovat.
  • Jak podporovat aktivitu členů a zajistit, aby přispívali k rozvoji komunity a Vaší značky.
  • Jak měřit efektivitu komunit a jejich přínos pro Váš tým, firmu nebo organizaci.
  • Jak řešit výzvy a problémy, které mohou v komunitě nastat.

Daniel Franc:

Spoluzakladatel aktuálně největšího globálního programu komunitního vzdělávání pro vývojáře Google Developer Groups. Coby člen a vedoucí globálních týmů centrálního Googlu vede jeho další globální rozvoj a zároveň spolupráci Googlu s externími technickými komunitami. Vzděláním HR manager a sociolog, působil i jako technický ředitel v několika menších technologických firmách, které založil v USA a ČR. Coby konzultant globální spolupráce rozvíjel týmové schopnosti managementu desítek společností z Fortune 50 až po začínající startupy a zabýval se aktivně i vzděláváním, o němž mezinárodně publikoval. Kus života strávil v USA, Austrálii a JAR a pracovně působil v desítkách dalších zemích. Základnu má v Praze, ale významnou část svého času tráví i nadále ve světě.


Standardní cena: 7900 Kč + DPH
Early bird sleva 20 %: 6320 Kč + DPH
Délka: 4,5

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Komunitní leadership s Danielem Francem was last modified: December 4th, 2018 by Petra Vulterýnová