Workshop: Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem

Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem
Registrujte se na nadcházející termíny:

Zkušenost je nad zlato! Dobře víme, jak to dopadá, když se Vám snaží radit někdo, kdo má pouze teorii načtenou z knížek, ale chybí mu zkušenosti. Proto Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Tomáš Studeník o neúspěších v byznysu nejen mluví, ale také pořádá kultovní FuckUp Nights, které jsou oslavou neúspěchů a toho, jak se z nich poučit. Své zkušenosti ze 150 nevydařených projektů českého byznysu předává na workshopu Neúspěchem k úspěchu.


Chyby mohou být stejně dobrým učitelem jako úspěch.

Jack Welch

Chybami se člověk učí. Dělá je každý a jsou součástí našeho života. Je ale opravdu nutné všechny chyby zažít na vlastní kůži a spálit se? Obzvlášť v byznysu se mohou dost prodražit. Poučte se proto radši ze slepých uliček, ve kterých už narazil někdo jiný – a to rovnou ze 150 neúspěchů českého byznysu. Zjistíte, zda mají chyby nějakou zákonitost a dají se předvídat. Zároveň se naučíte, jak snáze přicházet s novými nápady, jak se vyhnout chybám a nesnázím při startu nových firemních projektů, a jak dosáhnout toho, abyste byli úspěšní.

Ať jste z korporátu nebo startupu, workshop radikálního inovátora, byznys hackera a organizátora FuckUp Nights v ČR Tomáše Studeníka změní váš názor na chybování v byznysu. Pomůže Vám lépe integrovat neúspěchy do Vaší práce a dokonce poradí, jak jejich prostřednictvím stavět lepší a inovativnější produkty nebo služby.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jaké jsou nejčastější chyby osobností českého byznysu, a jak se z nich poučit
  • Na čem krachuje mnoho projektů a jak se vyhnout častým chybám
  • Jak se poučit z neúspěchů a využít je k vytváření lepších produktů a služeb
  • Jak zvládnout chyby a neúspěchy v týmu a znovu Váš tým motivovat
  • Jak kontingenčně plánovat s využitím agilních postupů
  • Jak přicházet s novými nápady
  • Jak koncepčně pracovat se selháním

Tomáš Studeník

Tomáš Studeník, MBA (40) je radikální inovátor, městský hacker a organizátor kultovních FuckUp Nights, které jsou oslavou nezdarů při podnikání. Tomáš vystudoval marketing na University of Liverpool ve Spojeném království a momentálně studuje Digital Strategy na INSEAD ve Francii. Tomáš pomáhá korporacím nacházet příležitosti pro růst a inovace s využitím potenciálu středoevropské startupové scény.

 

FuckUp Nights jsou celosvětovým hnutím, které se narodilo v roce 2013 v Mexiku. Dmes se konají pravidelně ve více než 200 metropolích světa. V České republice se již odehrálo přes 35 FuckUp Nights. Cílem večerů nezdarů je zbavit mladé lidi strachu z podnikání tím, že se o chybách budeme otevřeně bavit. A že známé osobnosti o svých chybách veřejně promluví.


Maximální kapacita: 20 lidí
Standardní cena: 6,900.00 Kč + DPH
CENA S 15% VÁNOČNÍ SLEVOU: 5,865.00 Kč + DPH
Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Neúspěchem k úspěchu s Tomášem Studeníkem was last modified: November 21st, 2017 by Hugo Mrázek