Workshop: Sales leadership s bývalým globálním viceprezidentem HP Janem Zadákem

Registrujte se na nadcházející termíny:

Více praxe, méně teorie! V ELAI Vám přinášíme ty nejzkušenější osobnosti v České republice. Jan Zadák o Sales leadershipu nejen mluví, ale jako viceprezident HP pro globální prodej během své kariéry vedl týmy od 5 až do 33 000 prodejců a vedl globální transformaci obchodního modelu.


Svět prochází transformací, jejíž rychlost je znásobena digitálními technologiemi. Tato bezprecedentní změna představuje jedinečné výzvy, ale i nové obchodní příležitosti. Pro každou společnost nastal správný čas na změnu obchodní strategie a obchodního modelu – máte jasnou obchodní vizi, strategii a prodejní plán? Potřebujete transformovat Vaši tržní strategii a prodejní kanály, zlepšit prodejní výsledky a další klíčové indikátory výkonu? S Janem Zadákem, donedávna nejvýše postaveným českým manažerem a viceprezidentem společnosti Hewlett-Packard, zjistíte, jak se vstupem do éry dovednostní ekonomiky závisí vaše výsledky především na lidech, jejich schopnostech a na tom, jak je vedete. Naučte se budovat, motivovat, rozvíjet a vést vysoce výkonné prodejní týmy k lepším výsledkům.

Co se na workshopu naučíte:

  • Jak vnímat v globálním a historickém kontextu masivní technologickou a tržní transformaci, kterou svět prochází.
  • Jak technologie a inovace narušují klasický průmysl a jak tyto změny vnímat jako obchodní příležitosti.
  • Jak budovat efektivní tržní a prodejní strategii a systematicky zlepšovat prodejní výkony.
  • Jak budovat, nastavit a rozvíjet efektivní systém řízení a vedení prodejních týmů
  • Jaké jsou klíčové atributy úspěšného lídra.
  • Jak strategicky přistupovat k leadershipu a k budování, vedení, motivaci a rozvoji vysoce výkonných prodejních týmů.
  • Začnete budovat svůj vlastní styl leadershipu a svůj vlastní akční plán.

Jan Zadák:

Jan Zadák patří mezi celosvětově nejvýše postavené české manažery. Jako globální viceprezident Hewlett-Packard Enterprise Services pro obchod řídil až donedávna desetitisíce zaměstnanců, dodávky největších projektů, rozvoj obchodní sítě a vztahy s nejvýznamnějšími klienty.

Během své více než dvacetileté praxe ve vrcholném managementu nasbíral unikátní zkušenosti v oblasti vedení lidí, strategického plánování, zlepšování prodejních schopností a každodenního řízení byznysu v Americe, Evropě, Asii, Africe i Blízkém východu. Díky globální kariéře v IT průmyslu nabízí ojedinělý náhled do problematiky digitalizace, automatizace a jejich dopadu na byznys.

 


Standardní cena: 6900 Kč + DPH
10% sleva při registraci 2 míst: 6210 Kč + DPH
15% sleva při registraci 3 a více míst: 5865 Kč + DPH
Délka: 4,5 hodiny

Registrujte se na nadcházející termíny:

Workshop: Sales leadership s bývalým globálním viceprezidentem HP Janem Zadákem was last modified: November 28th, 2018 by Petra Vulterýnová