Sociální sítě, influenceři a generace Z s KOVYM

Datum: 13/02/2019, 9:00 - 13:30
Místo konání: HubHub
Adresa: Na Příkopě 14, Praha 1,

Cena:
7,900.00 Kč + DPH


V European Leadership & Academic Institute již 8 let podporujeme kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Naše intenzivní 4,5 hodinové workshopy s předními osobnosti českého byznysu přináší globální byznysová témata do českého kontextu. Formát našich intenzivních workshopů je inspirovaný unikátní vyučovací metodou tzv. tutoriálů, které již po staletí úspěšně fungují na University of Oxford a University of Cambridge.


Všichni se je marně snaží pochopit, ale jediní, kteří to skutečně dokázali, jsou influenceři. Generace Z a rodící se generace alfa budou během dalších let měnit svět kolem nás k nepoznání. A to nejen v online prostředí. V čem se zásadně liší nastupující generace od těch předchozích a proč na jejich úspěchu do velké míry závisí osudy nás všech? Proč je důležité influencer marketing nepodceňovat a jaký může být přínos influencerů pro Váš produkt nebo společnost? Jaké trendy dnes určují směřování světa sociálních sítích a celého online prostoru? Jak influenceři využívají svůj dosah a vliv? A jak v dnešním světě influencerů, blogerů a youtuberů vlastně funguje? Odpověď na tyto otázky a své unikátní know-how Vám předá Karel Kovář alias KOVY v rámci našeho nového workshopu. Budete mít jedinečnou možnost zeptat se na všechno, co Vás na spolupráci s influencery, generaci Z a aktuálních trendech influencer marketingu zajímá.

O tématu workshopu:

80 procent! To je podíl českých uživatelů Internetu, kteří denně tráví čas na sociálních sítí. Jednoznačně nejpopulárnějšími platformami zůstávají Facebook, Instagram a YouTube. A právě k nim neodmyslitelně patří pojem influencer, který zažívá v poslední době doslova boom. Z pojmu, který dříve označoval především blogery a youtubery, se stalo synonymum pro každého, kdo se pohybuje na sociálních sítích, disponuje velkým množstvím tzv. followerů, je známou tváří a často už ani nepotřebuje vytvářet vlastní ucelený obsah. Ze studie společnosti Ogilvy & Mather vyplývá, že téměř 45 % firem využívá ve svých marketingových kampaních práve influencery, zejména pro jejich autenticitu a konkrétní cílovou skupinu, kterou svými příspěvky ovlivňují.

Co se na workshopu naučíte:

  • Co je dnešní influencer marketing a proč je důležitý
  • Jak správně vybrat platformu a konkrétního influencera
  • Jak nastavit krátkodobou/dlouhodobou spolupráci s influencery
  • Jaký je potenciál Generace Z a rodící se generace Alfa
  • Jaké jsou aktuální trendy na sociálních sítích
  • Jak pracovat s informacemi, selektovat je a zaměřit se na podstatné
  • Jak influenceři využívají a často zneužívají svého vlivu
  • Příklady úspěšného působení firem a projektů na sociálních sítích

 


Karel Kovář:

Karel Kovář alias KOVY je jeden z nejvýraznějších představitelů české YouTube scény, který dokáže oslovit široké publikum aktuálními společenskými tématy, kterým se jiní spíše vyhýbají. Na svém Youtube kanále má více než 750 tisíc odběratelů a už dávno ho nesledují jen děti.  Je také moderátorem diskuzního pořadu V centru Televize Seznam. KOVY je považován za jednoho z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích a magazín Forbes ho letos zařadil do prestižního žebříčku 30 pod 30. V minulosti byl vybrán jako jeden ze tří youtuberů, kteří měli možnost vyzpovídat předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Je také držitelem mnoha ocenění Czech Blog Awards a Czech Social Award v kategorii Social Impact&Change a Fair Play. Zároveň je autorem autobiografického bestselleru OVŠEM a je pravidelným hostem veřejných diskuzí a debat.


Maximální kapacita: 20 lidí


Termín: 13/02/2019, 9:00 - 13:30

Místo konání: HubHub

Cena po slevě při včasné registraci: 6,715.00 Kč + DPH (Běžná cena 7,900.00 Kč + DPH)


Registrace

Právě prohlíží
2 další zájemci
Vstupné Cena Počet míst
15% sleva při registraci 3 a více míst 6,715.00
10% sleva při registraci 2 míst 7,110.00
Běžná cena 7,900.00


Nadcházející termíny

Nevyhovující termín

Máte zájem o školení, ale nestihli jste se zaregistrovat? Napiště nám na info@elai.cz a my se Vám ozveme, jakmile bude potvrzeno datum dalšího workshopu.
Sociální sítě, influenceři a generace Z s KOVYM was last modified: January 9th, 2019 by Petra Vulterýnová